Челлендж від блогу AEI♥U – Листівки із прикрасами

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у челлендж блозі AEI♥U розпочинається нове завдання – листівки із прикрасами! В принципі, це практично універсальний конкурс, до якого приймаються будь які листівки із штампами від Avery Elle та прикрасами.

До речі, якщо у вас немає штампів від цього виробника, не засмучуйтесь! Ви все одно можете взяти участь використавши безкоштовні цифрові штампи від Avery Elle, які знаходяться ось тут.

Челлендж від блогу AEI♥U – Листівки із прикрасами

Ось моя листівка для цього завдання – в якості прикраси я використала чипборд зі написом I love you more everyday від My Mind’s Eye та саморобні прикраси – пір’їни, які зробила використовуючи ножі від Spellbinders.

Челлендж від блогу AEI♥U – Листівки із прикрасами

Кольоровий фон листівки – це експеримент, що залишився від моєї першої спроби зробити листівку з штампами цього виробника. На картоні була розграфлена діагональна сітка по якій я в строгому порядку робила відтиски квітів чергуючи різні кольори чорнила.

Пір’їни для цієї листівки я вирізала із акварельного картону (із недвалої спроби зробити фон – тут поєднані два відтінки рожевого кольору, які я зробила використовуючи спрей від ClearSnap; фон зроблений так, як показано на цьому відео).

Челлендж від блогу AEI♥U – Листівки із прикрасами

Листівка прикрашена декількома білими перлинами різних розмірів. Верхню частину розділяє біла паперова смужка, я наклеїла її на фон та загорнула навколо фону.

Челлендж від блогу AEI♥U – Листівки із прикрасами

Посилання, що містять літеру (E) на початку ведуть не у магазин Зроби Сам(А) (переважно іноземні магазини, магазини виробників). Інші посилання – на наш магазин Зроби Сам(А).


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

5 Comments

    1. Фон потрясающий!!! Даже сразу и не сказала бы, что самодельный… пока не прочитала))) Очень здорово у тебя получается играть с цветами, открытка получилась чудесной!

      1. дякую, Оля! Я ще з появи своїх перших штампів люблю такі фони робити, щоправда вони досить багато часу займають, і не з кожним чорнилом виходять (деякі чорнила потім гумкою стриються коли приходить час стирати лінії від простого олівця)

    1. Чудова веснняна листівка, дуже цікаво, що в роботі не використано навіть папірця скраппаперу. Дякую за чудову ідею та посилання на штампи!:-)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.