Челлендж від блогу AEI♥U – Листівки до Дня Батька / Для Чоловіків

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у челлендж блозі AEI♥U розпочинається нове завдання. Тема цього тижня – листівки до Дня Батька або ж листівки для чоловіків.

Нагадую, щоб взяти участь у конкурсі від блогу Avery Elle (і мати можливість виграти приз) необхідно виготовити листівку із використанням хоча б одного штампу від цього виробника. Якщо прозорих акрилових штампів від Avery Elle у вас немає, ви можете скористатися безкоштовними цифровими штампами, що знаходяться ось тут.

Avery Elle Challenge - Father's Day/Masculine

Штампів до дня Батька у мене від цього виробника немає, тому я вирішила зробити чоловічу листівку. Скажу чесно, робити такі листівки мені подобається куди більше ніж листівки для дівчат. Працюючи над листівками для чоловіків я завжди маю на думці свого Лесика, і він якимось певним чином надихає мене на такі роботи.

Yana Smakula - Avery Elle Challenge | Masculine Cards - You Are My True North

Отже для цього завдання я зробила листівку під назвою You Are My True North – I Love You. Використала штампи із різних наборів (посилання в кінці запису), наклейки від Elle’s Studio для позначення півночі та півдня, а також маленькі вирізані на машинці зірочки та звісно ж емальовані цятки.

Yana Smakula - Avery Elle Challenge | Masculine Cards - You Are My True North

Yana Smakula - Avery Elle Challenge | Masculine Cards - You Are My True North


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

  1. Такая лёгкая, светлая работа! У меня обычно мужские получаются объёмными, многослойными и только одна, насколько я помню, была простой и светлой)

  1. Дуже красива, стильна та світла чоловіча листівка. Яна, це просто вибух, більшість чоловічих листівок такі стримані та дещо пасмурні, ну чи приглушених кольорів, твоя ж просто ВИБУХ, в позитивному сенсі цього слова. Дякую за ідею, та науку!)) Дуже пришпильна листівка!!)))

  1. открытка чудесная! бумага – просто мммммммм))) звездочки прекрасны! ой, как всегда, насмотришься тебя – и все: хочу-хочу-хочу! 🙂

   1. просто роздруковувати їх на принтері і далі використовувати як звичайні зображення, ніби відштамповані. Розмалювати, вирізати чи ще щось. Варіантів багато 🙂

  1. Дуже красива листівка,шкода що такі штампи не продаються в Україні 🙁

  1. Замечательная открытка! Сочетание цветов, минимум украшений и креативность – всё на 5+++!!! Браво Яна!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.