Цікаве за тиждень. Випуск #230 + Інформація + Цукерка + Ящики активним читачам

This post is also available in Українською мовою

Доброго суботньго ранку! Перш ніж ми перейдемо до цікавого я хотіла поділитися з вами інформацією стосовно новинок у нашому магазині та інформації у блозі:

Цікаве за тиждень:

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Зробіть фон на сторінці цікавим.

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Маленькі хитрощі для ваших листівок.

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Цікавий прийом розфарбовування штампів.

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Ромби як фон.

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Кілька ідей для ваших листівок.

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Робимо карту наших подорожей.

Проекти для дітей та з дітьми | Нові ідеї

(від Світлани)

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Зробіть разом з дитиною витвір мистецтва з паличок.

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Використайте стружку з кольорових олівців для творчості.

Цікаве за тиждень. Випуск #230

Як вам такі бульки.

Випуск підготувала Вікторія.

Цукерка

Я підготувала невеличку giveaway для своїх улюблених читачів! Підібрала туди товари крейдової тематики від декількох виробників. Розписувати, що входить не буду, усе що ви бачите на фото – аркуші картону 30х30 см, заготовка для альбому, наклейки, теги, чипборд, брадси, стрічка.

ys-giveaway

ys-giveaway-1 ys-giveaway-2 ys-giveaway-3

Giveaway лише по Україні, орієнтовно до 14-го вересня включно.

Щоб взяти участь розмістіть у своєму блозі окремим записом (не у боковій панелі) інформацію про цю giveaway із посиланням на Зроби Сам(А) та наш Youtube канал. І розкажіть, яка із рубрик блогу є вашою улюбленою.

Посилання на запис у своєму блозі додайте у форму нижче (за відсутності посилання на Зроби Сам(А) додати посилання у форму ви не зможете):

 Loading InLinkz ...

Пакет чипборду (проданий)

У мене вже довший час лежить великий пакет чипборду від Blue Fern Studios. Продам за 100 грн + вартість доставки і пересилки коштів. Чипборд різних дизайнів, розміром до 30х30 см. Чипборд сірий, бруднить руки. Деякий може бути б/у (в плані пофарбований, покритий пудрою для ембоссінгу).

Ящики активним читачам

Також у мене є два ящики для активних читачів Зроби Сам(А). Віддаю безкоштовно, ви оплачутєте пересилку Новою Поштою або Укр Поштою.

 • Ящик №1 розміром 20х20х10см для початківця (обрізки паперу, висічки, усілякі дрібниці, залишки наборів паперу + журнал із листівками або скрап сторінками).
 • Ящик №2 розміром 30х30х5 см стане в нагоді не лише початківцю.

Виявити своє бажання отримати один із ящиків можна у коментарях до цього запису, але лише якщо ви є у списку активних коментаторів, що наведений нижче:

top-comment

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. 1. Ого!!!!! Новини просто приголомшили)))) Я навіть не знаю, що писати. Нові ідеї -клас! Giveaway клас!!!!! Із задоволенням купила би пакет чипборду та хочу ящищок як для активного читача! Щось соромно стало за те що, так багато хочеться)))))) але як є)))

  1. 2. Чудесный выпуск! На эти выходные планирую много скрапить, поэтому идеи очень кстати, особенно мне понравилась идея с открытками! Класс!
   С удовольствием поучаствую в розыгрыше ящичков! Всегда с нетерпением жду этого розыгрыша! И вот дождалась! Буду надеяться на удачу и держать кулачки 🙂

  1. 3. Класс, який насичений випуск!!! Дякую, на вихідних є що почитати!!!!:)))
   З радістю запишуся на отримання ящичка активного читача:)))))) Обожнюю сюрпризи:)))

  1. 4. Спасибо за выпуск! Как раз собираю идеи для открыток 🙂
   Конечно с удовольствием становлюсь в очередь за подарками от Яны. Не терпится узнать что она приготовила для нас. Надеюсь счастливчик похвастается богатствами))))

  1. 5. Я завжди з нетерпінням чекаю суботу!! Бо знаю що буде мій улюблений випуск: Цікаве за тиждень!!! Сьогодні зайшла пізненько (були невідкладні справи) і…….. це ж просто БОМБА!!!! У мене бракує слів підбірка – КЛАС, Подарунок активним читачам мммммм – це ж цукерочка 🙂 , товари Giveaway у розігранні – неймовірно!!! Я теж з радістю записуюся на отримання ящичка активного читача. 🙂 🙂

  1. 6. конфееееткаааааааааа, ящичкиииииии!!! ну не красота ли? ой, вот бы и мне счастье выпало))) обрезки от Яны – это не может не быть красотищщей! с твоим-то чувством стиля! в общем, и я хочу))

  1. 7. и я бы поучаствовала и в розыгрыше и в подарке активным читателям, как раз я есть в списке, правда я почему-то только увидела этот пост)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.