Хрестики-нулики від Hero Arts

This post is also available in Українською мовою

Ви любили у школі чи в універі грати у хрестики – нулики? Я страшенно не любила, напевно тому, що постійно програвала 😀 . А от у хрестики-нулики від Hero Arts програти не можливо! Можна не лише зробити красиву листівку/тег/інше, але й виграти подарунковий сертифікат на $30 на покупки у магазині Hero Arts. Я і сама двічі вигравала такі сертифікати, тому заохочую вас приймати участь! Неймовірно приємно потім поштою отримувати свій виграш і робити із ним нову красу!

Щоб взяти участь вам слід обов’язково використати хоча б один штамп від цього виробника (краще, звісно, коли усі штампи будуть від Hero Arts). Якщо у вас їх немає, не засмучуйтесь, заходьте до нашого магазину і обирайте що душа (і гаманець) забажає.

Ось клаптик листівки, яку я зробила використавши другу горизонтальну лінію: Фоновий штамп + День Народження + Вирізаний на машинці елемент:

Yana Smakula | Hero Arts Tic Tac Toe Challenge Birthday Card

В якості фонового штампу скористалася Designer Woodgrain (цей штамп я якраз виграла і після нього у мене почалася справжня любов із гумовими штампами на дерев’яній основі, це треба раз спробувати, щоб зрозуміти); цей штамп, до речі, є у нашому магазині. Для теми Дня Народження я обрала набір Birthday Stamp & Cut і поєднала його із квітами з набору Friends By Lia; а в якості напису використала один із набору Many Birthday Messages. Торт, підставка для торту і свічка у мене вирізані на машинці, тому вони підходять і до третьої умови – вирізаний на машинці елемент.

Заходьте до блогу Hero Arts щоб подивитися на цю листівку повністю і обов’язково долучайтесь до конкурсу!

Матеріали:

PS619  Kraft Paper S5208 Hero Arts Designer Woodgrain DC125 Birthday Stamp & Cut Hero Arts Hero Arts CL611 Many Birthday Messages  CL875 Friends By Lia Hero Arts AF249 Hero Arts Unicorn Pigment Ink Pad Hero Arts WHITE EMBOSSING POWDER PW110 Emboss CH128 Hero Arts Lavender Gemstones

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

    1. Эх…тортик!Яна соблазнительница,люблю штампы,хотя сейчас редко использую)))

    1. Нереально красиво и нежно! Столько нежности даёт белый эмбоссинг на светло лиловом фоне! И крафтовый тортик великолепно сочетается. Супер!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.