Фото з виставки Hand Made Expo

This post is also available in Українською мовою

Ми вже повернулися із київської виставки Hand Made Expo. Повернулися власне кажучи ще в неділю, але роботи назбиралося стільки що я страшенно вибилася з графіку (та й інтернет у нас декілька днів був практично відсутній). Сподіваюся на декілька вільних хвилин на цих вихідних щоб переглянути ваші новорічні листівки із нашого проекту і опублікувати декілька кращих у блозі.

Що стосується виставки – то поїздка на Hand Made Expo, як і на будь-яку іншу виставку була виснажливою. Не скажу що мені було легко стояти 11 годин на день і розповідати про машинку для вирізання і відповідати на питання, але мені чомусь це подобається. Особливо знайомство із читачами блогу та “побачення” із старими друзями.

Фото з виставки Hand Made Expo

модний у мене фартушок? шкода, що Лесик коли фотографував не сказав мені, що він криво вдягнутий, але то таке

Фото з виставки Hand Made Expo

а це Лесик, також у модному фартуху

Фото з виставки Hand Made Expo

моя улюблена Алла Майстренко

Фото з виставки Hand Made Expo

я та Роман (який, до речі, приїхав прямо з Ялти!)

Фото з виставки Hand Made Expo

я та Інна із купкою нових ножів

Хтось у коментарях до попередніх записів відмітив що я посміхалася – так 🙂 , я намагалася постійно посміхатися хоча ноги мої практично не слухали мене. Але мені здається, що краще з посмішкою на обличчі зустрічати людей – тоді якось веселіше.

Ще у коментарях мене питали чи мені не страшно було перед камерою (коли відбувалася зйомка телеканалом Інтер) – скажу чесно, я була настільки розслаблена і так заговорилася із ведучою, що я лише десь по середині зйомки прочитала на мікрофоні що це національне телебачення (тобто телеканал Інтер). Спершу я думала, що це просто хтось із такою великою камерою прийшов для себе щось зняти (ну я ж на виставці в США знімаю для себе, правда камера у мене в разів 10 менша). Відтак я абсолютно не переймалася, я навіть встигла похвалитися, що теж відео знімаю 😀 .

На виставці я проводила чотири майстер класи, маю декілька фотографій. На жаль, організація місця для таких заходів на виставці була жахливою через одну просту причину – до зони майстер класів не було дверей. Відтак кожен хто проходив збоку повз стенди учасників міг зазирнути, вставити запитання і відволікти присутніх на мк та мене. А це не діло. Майстер класи повинні проходити в тихому приміщенні, без сторонніх звуків.

Вітальна листівка за допомогою ножів та папок для тиснення Spellbinders:

Фото з виставки Hand Made Expo

Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo

Вражаючі можливості чорнила ClearSnap (плюс бонус по гарячому тисненню):

Фото з виставки Hand Made Expo

Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo

Новорічні подарункові теги за допомогою новорічних новинок від Dovecraft та First Edition:

майстер клас по тегах згодом буде викладений у блозі

Фото з виставки Hand Made Expo

Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo

Вітальна листівка з віконечком за допомогою ножів Spellbinders

Фото з виставки Hand Made Expo

Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo Фото з виставки Hand Made Expo

Дякую усім хто завітав і привітався/познайомився з нами. Нам завжди приємно дізнаватися більше про наших покупців та читачів блогу. Та й побалакати ні про що теж іноді охота.

Якщо ви хочете отримати великі фото для друку, будь ласка, напишіть мені на пошту або тут та вкажіть номер фото.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. супер!! так тішить що у нас роходять заходи такого обєму, сподіваюсь наступного року відвідаю.

  1. відчуваю себе двійочницею, фраза про гаряче тиснення ввела мене в штупор :)і дивлюсь на майстеркласах так багато людей було!а ще вкотре думаю шо хочу такі ножі квіточки і напис як на листівці з квітами, але трохи по коштах це багато для мене, і далі хочу )

   1. xdusia – яка? я щось не можу зрозуміти про яку фразу з тисненням йже мова 🙂

    1. “Вражаючі можливості чорнила ClearSnap (плюс бонус по гарячому тисненню)” – сама техніка “гаряче тиснення”, може я і знаю що це таке але незнаю що воно так називається 🙂

      1. ага, саме хотіла написати. Ембоссінг це по англійськи, а тиснення це по українськи.

       1. аааа, а то я звикла ембосінг ембосінг, а про те що це просто тиснення з гарячою пудрою не подумала, для мене тиснення асоціюється тільки з папками і машинкою 🙂

  1. Яно, було дуже классно! Бажаю кожному у кого є хоть маленька можливість прийти на Handmade-Expo зробити для себе такий подарунок наступного разу!
   Яно дякую за спілкування, за теплу зустріч, за позитив!
   Ось мій коротенький звіт про похід на виставку:)))
   http://easy-scrap.blogspot.com/2013/10/handmad-expo.html

  1. Красота! К сожалению промахнулась со временем и не попала на мк. С Яной из-за этого тоже не увидилась. Зато познакомилась с Ромой. А у Олеся мега-модный, красивенный, гламурный фартушек))))))

  1. Заздрю всім, хто зміг відвідати виставку та МК… але білою заздрістю! Бажання мати ножі стало ще сильнішим! Яно, ви з Лесиком молодці! І посмішка у Вас ДУЖЕ ГАРНА!!!

  1. Так здорово! На МК столько людей! Интресно, там для всех места хватало или были такие, что не поместились ? 🙂

   1. Ольга Смайлик – скажемо так, були такі, які записалися, але не прийшли (і не попередили про це). Але водночас був список очікування (для тих, хто в основний перелік не потрапив), який на суботній МК майже перевищив основний список. Майстер класи були безкоштовними, тому бажаючих було більш ніж достатньо. Взагалі під кожен мк відводилося 15 місць, але як на мене, то кімнатка, в якій проходили мк була надто малою для такої кількості людей.
    На перших трьох у мене було по 16 людей + 2 чи троє просто стояло і дивилося. На останній я пустила лише тих, хто записався і дивитися не дозволяла, оскільки це дуже сильно відволікало і заважало.

    1. Сума сойти и в то же время здорово, что так много людей интересуются!:-) Яна, тебе нужно проводить МК в разных городах, думаю, что желающие попасть к тебе всегда будут)))

  1. Який цікавий пост), Яна, стільки позитиву, після цих фото ще більше шкодую, що не потрапила на МК( А скільки народу було, це просто ВАУ!!)) Ти просто ГЕРОЙ, що мала сили ще після цього всього( маю на увазі 5 днів виставки та всі МК) суботнього вечора посміхатись та давати відповіді на запитання, можливо і не завжди коректні) Дякую, було дуже цікаво почитати, та неймовірно приємно познайомитись!)

   1. babypusya – некоректних запитань немає 😉 на те вони і запитання, щоб отримати на них відповіді 🙂
    платні майстер класи, можливо, проведу в Києві в листопаді на якихось вихідних.
    Це поки що лише в процесі обговорення, але якщо у вас є бажання їх відвідати – можете мені написати, я буду мати вас на увазі (це будуть більше приватні ніж загальнодоступні мк, тому не знаю чи буду їх повністю афішувати у блозі)

  1. Яночка, еще раз повторюсь, ты молодец. Всегда приятно разговаривать с человеком профессионалом своего дела. И опять же повторюсь все с улыбкой и легко. Выставку посетила, а вот на МК к сожалению тоже не попала, хотя такое желание имееться.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.