Топ 10 найпопулярніших відео від Зроби Сам(А)

This post is also available in Українською мовою

На нашому Youtube каналі зараз доступно вже понад 200 відео (ви, до речі, підписані?)! А деякі з них були переглянуті більше 1000 та 2000 разів. Тому у цьому записі я хочу запропонувати вам підбірку 10 найпопулярніших відео нашого каналу.

Листівки ручної роботи:

1. Новорічна листівка своїми руками | Проста новорічна листівка використовуючи штампи від Inkadinkado, пудру для гарячого ембоссінгу та заготовку для листівки від Dovecraft:

2. Акварельний фон для листівки використовуючи спреї на водяній основі |  Процес виготовлення яскравого фону для листівки використовуючи барвникові спреї від компанії ClearSnap. Осінню листівку із схожим фоном я скоро покажу вам використовуючи нові ножі Spellbiners.

3. Листівка для Дня Народження | Листівка до Дня Народження використовуючи папір від компанії First Edition та ножі від компанії Spellbinders – одна із моїх улюблених комбінацій:

4. Листівка School Days. Зроби Сам(А) | Одне із моїх перших відео, що показує процес виготовлення листівки використовуючи машинку для різання та ножі від Provocraft (Cuttlebug):

5. Clean & Simple Die Cutting #12: Романтична листівка (або ж запрошення на весілля), що потрапила до сторінок одного із журналів від Northridge Publishing. Комбінація ножів Spellbinders, акварельного паперу та картону від Carta Bella:

Відео із виставки CHA:

6. Creat & Connect Summer 2013 CHA Show. Faber Castell Demo | Коротеньке демо у кімнатці Faber Castell:

7. Creat & Connect Summer 2013 CHA Show. Spellbinders | Коротеньке демо нових новорічних ножів від компанії Spellbinders:

8. Create & Connect Summer 2013 CHA Show. We R Memory Keepers Chalkboard Crafting Table | Короткий огляд розкладного столу від We R Memory Keepers (ці столи ще є у продажі у нашому магазині, я навіть сиджу за таким пишучи цей пост):

Інші відео з мого каналу:

9. Гарячий (вологий) ембоссінг. Зроби Сам(А) | Відео урок по гарячому ембоссінгу, пудрах, штемпельних подушечках та фенах:

10. Скрап кімната Зроби Сам(А). Частина I та частина II |

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

2 Comments

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.