Тестуємо нове чорнило Surfacez™ від ClearSnap

This post is also available in Українською мовою

Отримавши нещодавно подушечку для штампування як зразок новинки від ClearSnap, що буде презентована на літній виставці CHA 2013 під оригінальною назвою Surfacez™ (поверхні) я вирішила провести такий собі лабораторний експеримент та порівняти це чорнило із декількома, що є у моєму штампувальному арсеналі.

Тестуємо нове чорнило Surfacez™ від ClearSnap

Відтак далі ви знайдете довге відео що познайомить вас із властивостями чорнила Surfacez™ якомога детальніше в порівнянні із іншими відомими нам усім чорнилами – пігментним від Dovecraft, dye archival від ClearSnap, Distress від Ranger, пігментним від ClearSnap та крейдовим від ClearSnap.

Перегляньте відео:

Інформацію, що наведена у відео можна підсумувати у таблиці властивостей (клікабельно):

Тестуємо нове чорнило Surfacez™ від ClearSnap

На даний момент чорнило Surfacez™ від ClearSnap доступне лише у чорному кольорі, проте під кінець літа компанія обіцяє випустити ще декілька популярних кольорів та спецільаний очисник для штампів.

Surfacez™ від ClearSnap

Вам сподобався огляд? Які у вас враження? Можливо вам є що додати на цю тему чи у вас виникли запитання? Будь ласка, залишайте їх у коментарях.

Хочете дізнатися більше про різноманітні чорнила від ClearSnap та їх властивості? Записуйтесь у літню школу ClearSnap, де на вас чекає 4 години експериментів та навчання!

Школа ClearSnap

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

22 Comments

  1. дуже цікаво! Дома подивлюсь відео і поділюся враженнями ще й від нього 🙂

  1. Мне понравились твои эксперименты, очень полезная информация! Теперь я точно знаю, какие чернила мне нужны!! 🙂 Спасибо за видео!

    1. На первом месте, однозначно, Surfacez, потому что меня больше интересуют оттиски на ткани и понравилось, что на керамике держится! И Distress, потому что нравится эффект на акварельной бумаге- остаётся оттиск и размытость:-) Эти чернила абсолютно противоположны и поэтому мне для разных работ подходят 🙂 Жаль, что нету эксперимента с StarOn… попробую сама проэксперементировать 🙂

  1. вот это работу ты проделала, Яна! Я вообще не разбираюсь в чернилах, но теперь хоть что-то встало на свои места!

  1. Мега крутий огляд, я все дивувалась після слів “продовжимо експеримент” :))). Думаю таке чорнило має бути у кожного скрапера:)) Шкода що небуло експерименту на лляній поверхні.

   1. marusya-dv – а Лесик як сміявся, коли вперше це відео дивився 🙂 я хотіла ще на металі експериментувати, але мені вже сил забракло. А лляної поверхні під рукою (і в шафі) теж не знайшлося. Тому це вже якось іншим разом 🙂

  1. Яночка дякую, дуже корисна інформація, дуже велика робота зроблена, ти наш головний експериментатор!

  1. Справді корисна інформація…це чорнилко нове дуже хороше)треба буде спробувати))дякую за такий огляд)

  1. Яночко, спасиб1, експеримент неймов1рно ц1кавий 1 маштабний, спасиб1 , Яночко!) а Лесика, Яночко, вже в асистенти на так1 лабараторн1 бери)) Нове чорнилко 1 д1йсно чудове, якщо я не помиляюсь, то воно по сво1х властивостях дуже схоже на стазон? Сподобалось тим, що, воно залишаеться 1 на тканин1, нав1ть п1сля прання.

  1. Еще до конца не досмотрела, но эффект поразительный! спасибо за упорство в экспериментах! А продукт – классный, буду иметь в виду!

  1. Яна, спасибо за прекрасный обзор! Очень нужная и ценная информация, и очень нравится способ ее подачи.

  1. Такая работа проделана огромная))) Спасибо)))
   Интересно, какая цена примерно этих чернил будет?
   Надо уже откладывать)))
   А по поводу пигментных чернил от Dovecraft – я штампую на акварельной бумаге, потом даю подсохнуть (даже если ночь сохнут, всё равно потом размазываются) и вскрываю акриловым лаком для надежности))

  1. мабуть це чорнило дуже схоже до stazon? і на поверхнях різних можна використовувати, і водостійке, чи я щось наплутала?

   1. і по насиченості кольору давкрафт виглядає найчорнішим, а surfacez трохи сірішим чи це тільки так виглядає?

  1. Я прямо закохалася в ці чорнила!! Вони крутезні, на будь якій поверхні вони дають фору всім іншим!! Хочу такі!!!!! 🙂 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.