Супер швидкі результати конкурсу Чоловічі листівки / Листівки до Дня Батька

This post is also available in Українською мовою

Зважаючи на те, що у нашому останньому конкурсі взяло участь усього 4 учаники, можна зробити висновок, що листівки для чоловіків у нас абсолютно не популярні. А шкода, особисто я їх обожнюю робити, вони змушують мене задуматися і затратити більше часу на роботу ніж інші, більш традиційні листівки ручної роботи.

Наше наступне завдання, до речі, теж частково можна назвати “чоловічим”. У мене бантики завжди більше асоціювалися із бантиками-краватками у чоловіків ніж бантики на волоссі у дівчаток. Тим не менше, до участі у завданні приймаються практично будь-які роботи із бантиками.

Але у цьому записі не про це – відмічаємо кращі листівки завдання “Чоловічі листівки / Листівки до Дня Батька“.

Ольга Смайлик:

Супер швидкі результати конкурсу Чоловічі листівки / Листівки до Дня Батька

Чудова листівка! Окуляри та маленький поштовий конверт зробили її справді чоловічою! Так тримати!

artv157:

Супер швидкі результати конкурсу Чоловічі листівки / Листівки до Дня Батька

Кольорова гама цих листівок (а їх у блозі Тетяни декілька) зробила їх чоловічими, а влучне штампування всередині доповнило строгу чоловічу тему.

Банер для авторів кращих робіт цього завдання:

Запрошеними дизайнерами наступного місяця хочемо бачити усіх вище перелічених авторів.

Будь-ласка, напишіть на submit.zrobysama@gmail.com листа із темою “Запрошений дизайнер за результатами 38-го завдання” для отримання інструкцій для наступного завдання.

Усім дякую за участь! До наступних конкурсів!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Гарні роботи дівчата!!!!! Це талант “бачити” чоловічу листівку та вміти її зробити! Особисто для мене, це було дуже складне завдання; мала декілька підходів, але так і нічого не вийшло. Я зрозуміла, що в цьому мені треба розвивати вкус та тренуватися))
   Яночка, це було цікаве завдання, але як для мене – мені треба щє навчатися))) можливо не одна я така)))

   1. такі листівки багатьом даються тяжко 🙂 проблема навіть частково заключається у відсутності матеріалів, адже зазвичай ми купуємо такі речі, що більше наближені до жіночого стилю 🙂

  1. Вітаю дівчат, роботи такі чудові! Дуже цікаві рішення у дівчат. Яна, можливо ще одну рубрику в маси ( до твого і без того напруженого графіку)) – яка б була чоловічого спрямування?) Особисто в мене завжди виникають певні труднощі з чоловічими листівками))) А от твої мені подобаються дуже тому, що вони не схожі на інші іноді палітрою, а іноді самим дизайном. Листівки дівчат теж дуже сподобались, дуже надихаючі та гарний приклад длянаслідування. Вітаю і дякую дівчата за натхнення!))

   1. хе хе 🙂 не в этой жизни 🙂
    У мене останнім часом переповнений графік, багато нових відео для ЗС і не тільки, нова дизайн команда, яка, скоріш за все буде з’їдати ледь не половину усього часу. Тому нові рубрики поки що відкладаються у довгу шухляду хороших ідей. Єдине, що можу пообіцяти – це просто окремі відео по виготовленню листівок для чоловіків, і те, в зовсім малій кількості )

    1. Навіть такий варіант був би чудовим))) А то все для дівчаток та для дівчаток)))

  1. Согласна, мужские открытки и меня заставляют задуматься и затратить больше времени на работу чем другие …

  1. Мені дуже сподобалася листівочка з окулярами!Оля ти молодець! 🙂

  1. Дуже гарні роботи! Вітаю переможців! Згодна, що чоловічі листівки викликають певні труднощі! Тому, мабуть, і було мало учасників…

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.