Сторінка Sweet Cyprus

This post is also available in Українською мовою

Я дуже давно не робила сторінок. За браком часу ще на початку лютого я вийшла із дизайн команди Арт Уголка і відтак не зробила жодної сторінки у цьому році. Окрім цієї (та ще декількох для журналу Jot). А причиною тому була відсутність цікавих та оригінальних фото, які б надихнули мене на скрап.

Сторінка Sweet Cyprus

Для цієї сторінки я використала папір від Fancy Pants (отримала його ще на початку минулого року за свої листівки для блогу Card Annex), а також нові товари від Heidi Swapp. Окрім цього скористалася старими літерами – наклейками, паперовим пакетом та ковертом та іншими дрібничками.

На фото – один із пляжів Кіпру. Мені страшенно воно подобається – особливо те, під яким кутом воно зняте.

Трішки деталей:

Сторінка Sweet Cyprus

Сторінка Sweet Cyprus

Сторінка Sweet Cyprus

Сторінка Sweet Cyprus

Сторінка Sweet Cyprus

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Да, давно, их не было! И очень жаль! Мне очень нравятся твои странички! нравится их стиль и твое оформление! и эта не исключение. Фотография действительно классная и отлично оформлена! Я вот собираюсь все сделать одну, да никак! Но в планах))

  1. вот почему Зроби Сам(А) едва ли не единственный украинский блог, который я не закрываю! твой стиль – это непревзойденно! одно сплошное удовольствие! страничка чудесная. мне аж запахло морем )

  1. Артуголок багато втратив, лишившись Яниних сторінок. Хоч я їх не роблю, але дуже люблю роздивлятися))

  1. О да! Насчет стиля – я присоединяюсь 🙂 И страничка – очень “отдыхательная” – просто “стоун-терапия” получилась 🙂

  1. Пришпильна сторінка, дійсно давно сторінок не було, я саме на днях зааходила в АртУголок там саме нове завдання, здивувалася, що твоєї роботи немає, а потім пішла подивилась склад команди і побачила, що ти, Яночко, вже не з ними. Та, можливо, без завдань ти будеш нас радувати своїми чудовими сторінками, адже вони неперевершені і ця теж дуже крутецька!)

  1. Я приєднуюсь до думок всіх дівчат, бо у тебе Яно все виходить дуже охайним, чітким, зробленим з любов’ю! Дуже подобається доповнення сторінок мілкими деталями . 🙂 🙂 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.