Сторінка My New Fav Colour із колекції Here & Now від Echo Park. Відео

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні показую вам ще одну сторінку використовуючи нову колекцію Here & Now від Echo Park. Вона мені дійсно страшенно подобається – ідеально підходить для літніх фото!

Сторінка My New Fav Colour із колекції Here & Now від Echo Park. Відео

Більшу частину сторінки складає акварельний картон формату А4, на якому я зробила оригінальний фон. Для цього скористалася пігментними чорнилами, спреями, штампами та швейною машинкою.

Одним оком зазирнути на процес виготовлення фону можна на наступному відео | Дізнатися детальніше про чорнила від ClearSnap можна у школі ClearSnap, що проходитиме в серпні!

Деталі:

Сторінка My New Fav Colour із колекції Here & Now від Echo Park. Відео

Сторінка My New Fav Colour із колекції Here & Now від Echo Park. Відео

Сторінка My New Fav Colour із колекції Here & Now від Echo Park. Відео

Сторінка My New Fav Colour із колекції Here & Now від Echo Park. ВідеоSUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. ще одна неперевершена сторінка! яскрава, насичена і дуже гарна!

  1. Чудова сторінка! Свіжа та яскрава! Дуже корисний МК! Якось я не думала, що можна використовувати пігментні чорнила для створення акварельного фону!

   1. julietta – пігментні чорнила від ClearSnap дають просто море можливостей! головне фантазія і розуміння їхніх властивостей 🙂 останнє можна здобути у школі ClearSnap 😉

  1. О, мені теж такий колір подобається! Яскраво та життєрадісно! Суперова сторінка вийшла, я потрохи починаю закохуватись в цю колекцію))
   Дякую за відео! Дуже корисне до речі!)))

  1. страничка получилась очень нежной. Просто удивительно, как из такой насыщенной яркой бумаги можно получить такую воздушность 🙂

  1. я просто в захваті і спреї і маркери і ці подушечки чорнильні, до кольору до вибору вибір для такого застосування великий, тільки цікаво, а з штемпельною подушечкою нічого не станеться, якщо вона втягне в себе трохи води з пензлика, це не повпливає на її властивоссті штампувальні? дуже гарна сторінка вийшла, таке враження Яно що ти під лак колекцію паперу підбираєш, так гармонічно і гарно все 🙂

  1. Сторінка -просто супер! Все таке гармонічне… Лак на ніжках ніжний літній яскравий!!! Ти молодець! Відео твої неперевершені, Думаю перенести їх у свій блог! 🙂 🙂

  1. Дуже цікаве відео, я і не знала, що з чорнилами можна обходитись, як із фарбами. Вийшов дуже цікавий фон і оригінальний. Спасибі за МК!) Ледве дочекалась вечора, щоб подивитись відео, бо з мобільного відео знов не відображається, що правда вже давно, ще з того часу, як ви збирались на виставку.

   1. babypusya – це все Youtube, це не я. А в школі ClearSnap можна дізнатися ще більше 😉

  1. Неймовірно красива сторінка ,мені дуже подобається такий акварельній єфект 🙂

  1. Какая замечательная страничка вышла, самодельный фон – это что-то!) Очень полезный опыт, спасибо за видео!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.