Сторінка Hi, Lets Snap a Photo із колекції Here & Now від Echo Park. Відео

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні хочу показати вам одну із своїх нових сторінок із колекції Here & Now від Echo Park. Власне кажучи це акварельна сторінка із залишків цієї колекції (я використала практично увесь папір та наклейки на інші роботи, згодом також покажу їх у блозі). На фото я та моя мама під час святкування Лесикового дня народження на початку липня.

Сторінка Hi, Lets Snap a Photo із колекції Here & Now від Echo Park

Оскільки паперу та й наклейок з цієї колекції у мене на момент виготовлення цієї сторінки практично не залишилося я вирішила вдатися до виготовлення акварельного фону. Для цього скористалася новими спреями (так, саме спреями!) від ClearSnap. Результат мені безмежно сподобався. Як бачите, я намагалася повторити кольори на фото – розпочала із сірого (моя футболка), продовжила додаючи бірюзового (футболка моєї мами) та закінчила розмальовувати зеленим (дерева та кущі на задньому плані).

Сторінка доволі проста, проте мені подобається – вона мені здається свіжою та просторою. До речі, я зняла коротке відео, на якому я показую (без звуку) процес виготовлення фону.

Перегляньте відео:

Трішки деталей:

Сторінка Hi, Lets Snap a Photo із колекції Here & Now від Echo Park

Сторінка Hi, Lets Snap a Photo із колекції Here & Now від Echo Park

окрім набору 30х30 см, я також скористалася папером у форматі 15х15 см – вирізала із нього ці “крейдові” стрілочки та написи

Сторінка Hi, Lets Snap a Photo із колекції Here & Now від Echo Park

Сторінка Hi, Lets Snap a Photo із колекції Here & Now від Echo Park

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

25 Comments

  1. Стильная страничка, спасибо за видео) я обычно делаю акварельный фон с помощью пищевой пленки – на нее пшыкаю спрей и воду и размазываю по страничке!

   1. Dariya – нічого собі 🙂 ніколи не бачила такого, цікава ідея! дякую!

  1. Сторінка дуже сподобалась!Така літня)дякую дуже за відео!)

  1. Сторінка дуже красива, нічого зайвого, і все дуже гармонійно поєднано. Кольори гарно доповнюють один одного. Спасибі, Яна, папір дійсно такий чудовий)) Потрібно буде доповнити свою колекцію яскравими літніми фото, аби мати можливість потім скористатись такою красою)) А в наборі 15х15 також є аркуш з написами, які можна вирізати? Дякую)

  1. Чудесная страничка- светлая, такая по-летнему тёплая, приятная 🙂 Фото хорошее! Мне нравится )

  1. Акварельный фон супер! Понравилось музыкальное сопровождение видео!

  1. Дуже гарна тепла літня сторінка! Чудовий відео МК! Яно, бумага не дуже “пливе” від великої кількості води?

   1. julietta – дякую! я намагаюся не давати багато води, плюс це товстий акварельний картон. Але все одно трішки та й крутить папір від такого.

    1. а я використовувала звиклий акварельний папір, от де моя помилка була, він і крутиться і не розмивається ше й жовтіший 🙁

  1. Дуже гарна, сонячна сторінка. Сподобався ефект акварелі, він дуже доречний тут!

  1. Мега-мега-мега гарна сторінка! я просто пищу від захвату! в мене є фото з донечкою в таких ж кольорах бірюзово-салатових, треба й собі поекспериментувати з таким фоном, ніколи не думала що так гарно буде виглядати і яскраве фото і сторінка яскрава )

  1. Подобається мені ця колекція , а сторінка така по-справжньому літня та яскрава!

  1. Ёлки-палки!)) Пардон, слов уже не хватает!)))
   до чего ж люблю акварельный эффект, а тут еще и спреи!!!)) Какая красивая работа! Приятные цвета! И вы такие красоточки с мамой!)
   Люблю цвет Aqua!)

  1. Страничка очень понравилось))) Видео уже с такой легкостью получются)))) А краска интересненько разливается по смоченой бумаге))) Очень классно))))

  1. Сторінка дуже незвична у своєму виконанні (я не думала що так можна зробити)! І ти Яна як завжди неперевершена в своїх роботах! Умняшка!!! 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.