Спільний відео проект Travel Book. Частина I (організаційна)

This post is also available in Українською мовою

Провівши опитування “які спільні проекти цікавлять вас” (ви до речі, і далі можете залишати свої ідеї та побажання у коментарях) ми дійшли висновку що на даний момент доцільно буде провести спільний проект по виготовленню міні альбому – записника для скрапу під час подорожі Travel Book.

Що для мене являє собою Travel Book? Це компактний блокнот-записник-міні альбом, який розрахований в більшості на записування думок/вражень/описування подій під час подорожі. Це місце для різноманітних дрібниць – вхідних квитків, білетів, чеків та інших дрібниць що збираються під час подорожі чи відпустки. Це можуть бути вхідні квитки до музею чи кіно, білети на літак чи потяг, чеки з кафе чи таксі, карти, путівники, рекламні проспекти та будь-що інше, що на вашу думку є доцільним. По поверненню з подорожі альбом доповнюється фотографіями.

Минулого літа я вже мала нагоду зробити та заповнити такий Travel Book: Travel Book – порожній | Travel Book – заповнений.

У цьому спільному відео проекті пропоную вам долучитися до мене та спільними зусиллями зробити Travel Book для вашої майбутньої відпустки. Якщо ж ви у відпустку не збираєтеся ви можете оформити фотографії із попередніх поїздок.

Матеріали для альбому

Для виготовлення цього блокноту-альбому я підібрала деякі матеріали, більш детально про які я розповідаю на відео. На відео я також пояснюю концепцію альбому та показую свій минулорічний альбом.

 

Для заповнення альбому в дорозі, на мою думку, з собою слід взяти такий комплект матеріалів та інструментів:

 • ручка для журналінгу (або декілька ручок різних кольорів); як варіант також можна взяти маркери чи олівці якщо ви любите малювати;
 • засоби для кріплення – сюди можна віднести паперовий скотч (декілька рулонів різної ширина та кольору), скріпки, маленький степлер, клеєвий диспенсер, клейкі квадратики, клей – усе з цього списку брати не обов’язково, візьміть 2-3 речі;
 • маленькі ножиці;
 • штамп, що ставить дату (на зразок штампів-роллерів);
 • одне-два кольори чорнила для штампування; якщо ви берете маркери і вони підходять для штампування – можете використати їх замість чорнила.

Що стосується чорнила – раджу брати таке, що швидко сохне. До таких відноситься чорнило Dye (чорні від ClearSnap, я даю на них посилання нижче), або ж якісь якісні пігменті, що швидко сохнуть.

Я буду використовувати лише деякі з наведених нижче матеріалів. В перелік включила багато варіантів для можливості заміни одних матеріалів іншими та для різноманітності:

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

30 Comments

  1. дуже заманливий проект, чудова підбірка тревел-буків і твій на відео апетитно виглядає (хоч і на фото я гойо колись роздивилась вдоль і впоперек, як то кажуть), так що думаю приєднатись до тебе, хоч і нікуди в нове місце ми цього року не збираємся, але, думаю, рано чи пізно альбомчик згодиться))))

   1. я так розумію, ти пропонуєш таку ж структуру альбому, як і в твоєму попередньому?

    1. Tania – так, аналогічну структуру. Я вже знаю як такий робити, тому буде легше.

  1. Заинтересовала!.. На сколько недель растянется этот проект? В три недели уложимся (до моего отпуска)?

  1. Ура! Тревел бук! Спробую приєднатися до цього проекту – можливо зможу довести до логічного завершення свій тревел бук.
   Цього року також спробувала взяти з собою у подорож щось на зразок заготівки для подібного альбому – також використовувала папір amy tangerine. Вишло занадто коряво! І громіздко – можливо через те, що наша подорож була 18 днів:))) З компактністю найбільші проблеми!
   Гарна добірка – але видно що більшість також вдома робили свої тревел буки – у подорожі важко робити альбом коли занадто насичена програма.

   Дякую за пост! З цікавітю буду стежити за виходом нових сюжетів:)))

  1. дуже цікава ідея…такі гарні приклади тревел буків)так хочеться мати стільки ідей в своїй голові,щоб таке чудо натворити)

   1. Анічка – треба просто сісти і почати роботи 😉 ідеї самі прийдуть 🙂

  1. Ура! Мы делаем Travel Book! Спасибо за обзор материалов, вижу много от смэш, но вполне можно обойтись и подручными!)

  1. Ой як чудово! Мені подобається робити альбомчики, зараз саме цим і займаюсь :))

  1. Нарешті! Ура-ура! так вже чекала нового СП 🙂 щоправда зараз ніде не збираємось їхати, але зате буду готова до поїздки якщо підвернеться 🙂

  1. Яно ,дуже дякую за новий проект, за відео! Цього року ми нікуди не їдемо, але я ніяк не знайду часу,щоб зібрати усі минулі подорожі до такого гарного тревел бука) Із радістю буду з тобою у цьому проекті) Пішла готуватись))

  1. Я очень рада, что начинается новый видео-проект :-)))) Твой Travel Book такой сочный, классный… И я присоединяюсь) Я с вами)

  1. Я тоже с вами))) Пока ехать никуда не планировали, но может потом пригодится))))
   Уже жду среду))))))

  1. Думаю….) Я так розум1ю, що сп без терм1ну давност1?, тобто. не в певн1 строки здач1, а так, як 1 попередн1? Бо в нас подорожн1 плани не насичен1, ми з Пол1нкою ран1ше – на село, а коли приэднаэться татусь , то в планах – море, якщо н1чого не зм1неться, то в принцип1, щось то буде з фото, але знаючи моэ дитя, то саме на село треба кучу м1сця п1д записи ii вислов1в)))) Якщо встигну, то робитиму. а н1 – то вже п1сля в1дпустки – у вересн1)))
   Вс1м, хто буде творити разом з Яночкою, творчого польоту, за недовгу свою практику СП з Яною, я просто таки закохалася в ц1 проекти)))

   1. babypusya – хе-хе! думки читаєте! щойно закінчила записувати останню частину відео проекту і якраз говорила про терміни. Я думаю що ті, хто будуть брати участь захочуть побачити готові роботи (із думками та фото), тому планую свій хоча б до кінця вересня показати заповнений.

  1. Юхууу! Надзвичайно рада дізнатись про початок цього СП. Для мене зараз є дуже актуальним travel book, оскільки завтра повертаюсь з подорожі Італією і хочеться по свіжій пам’яті впорядкувати туди все:)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.