Спільний відео проект Travel Book. Частина II

This post is also available in Українською мовою

Ми продовжуємо працювати над блокнотом-міні альбомом для скрапу під час подорожі Travel Book. Сьогодні поговоримо про основу альбому, його обкладинку та кріплення. У наступному записі ми частково заповнимо альбом дрібничками і отримаємо готовий записник для подорожі. Приєднуйтесь!

Якщо ви пропустили першу частину цього спільного відео проекту ви можете знайти її за цим посиланням – Спільний відео проект Travel Book. Частина I (організаційна).

Спільний відео проект Travel Book. Частина II

Основа Travel Book, обкладинка та кріплення

Для сьогоднішнього уроку я підготувала доволі довге відео, у якому я пояснюю яким чином я зробила основу свого альбому, детально говорю про обкладинку альбому та розповідаю про кріплення.

Спільний відео проект Travel Book. Частина II

Окремо хочу зупинитися на питанні про кріплення альбому. На відео я говорю, що свій альбом я буду зшивати вручну. Я таки його зшила, але в процесі побачила (і згадала, адже із попереднім альбомом так само намучилася) помилки, відтак хочу вас про них попередити, щоб ви їх не допустили (на відео про це я не розповідаю):

 1. Якщо ви будете зшивати альбом вручну так як це робила я раджу отвори для кріплення робити не на швейній машинці, а вручну на великій один від одного відстані (хоча б 10 мм).
 2. Можна спробувати зробити отвори діркопробивачем (наприклад закріплювачем люверсів малого діаметру) і населити сторінки на шнурок; в такому варіанті обмежитися усього декількома дірками;
 3. Не робіть так як робила я – не пробивайте отвори на швейній машинці і не намагайтеся зшити вручну. По-перше, не це піде багато часу; по-друге, дірки змістяться і дошиваючи до кінця ви будете їх наново пробивати голкою (залишаючи вже пробиті дірки зміщеними), а це дуже довго і виглядатиме не надто охайно.

Я своє кріплення залишаю як є, думаю я закрию його стрічкою чи ще якимось чином замаскую.

Переходимо до відео.

Залишайте посилання на свої заготовки у формі нижче. Наступного тижня ми доповнимо альбом прикрасами і будемо готові відправитися в подорож!


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

18 Comments

  1. хороше відео, молодець (інколи трохи нечітке, але то не завадило все добре роздивитись), дуже наочно і детально все розказано 🙂 іду робити свою заготовку, поки є запал і мотивація від твоєï розповіді 🙂

  1. Нажаль не змогла подивитися це відео ні з блогу, ні з youtube через телефон, вчорашній випуск теж з телефону не відображався, буду ждати вечора) Але думаю, що приєднаюсь, бо знайшла у своїх запасах і папірець підходящий) Шкодую, що в цьому замовленні не замовила все таки тканину на клейкій основі, спочатку була додала, а потім видалила, а тепер шкодую:( Доречі, дякую одержала посилку, від альбому просто в дикому захваті, а маркери ммммм) Мої сторіночки вже всі переїхали в альбомчик, ми вчора всі насолоджувалися їх видом в новій хатинці). Вигляд зразу зовсім інший). Яночко, а тканина на клейкій основі, я так розумію, що там вона на основі, яка при використанні знімається, ти в своїй роботі її знімаєш, чи залишаєш, як є , чи можливо її наклеюєш на папір основу? Дякую!)

  1. Яна, відео подивилися, то ж на рахунок тканини все зрозуміла, то ж моє питання відміняється, дякую))

   1. babypusya – це добре 🙂 бо я аж ніяк не мала часу вчасно на нього відповісти 🙂

  1. а робити дірочки в сторінках краще на кожній окремо, чи всі відразу проколювати? так щоб точно попасти дірочку над дірочкою?

   1. xdusia – якщо можете у всіх за раз, то краще так, якщо ж ні – тоді окремо. Я роблю окремо, але ми всі побачили який результат 🙂

  1. дуже захоплююче відео..все ясно) так що треба наважитись сідати за роботу)

  1. жаль что не буду с вами! но прошлогодним тревел буком осталась довольна! и заготовку в вашем магазине заказывала!! удачи всем!!

  1. Вчера всё просмотрела с большим довольствием! Видео очень понравилось! Нравится сам процесс! К следующей среде постараюсь подготовиться 🙂

  1. клас!відео чудове і дуже подобаються взагалі такі штуки)ніколи раніше не робила альбомчиків сама чи тревел буків,а тепер беру з тебе приклад)Головне,що дуже зручно,на кожну подорож мати щось маленьке таке.)

  1. Спасибо за очень подробный рассказ!) Всё таки с видео намного удобнее..добавилась в линки! прошила на биндере, потому как у меня набор был 15 на 15.
   Если посоветуете как приделать завязочки, буду очень благодарна!:)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.