Спільний відео проект. Швидкий міні альбом із матеріалів від Echo Park. Урок #3

This post is also available in Українською мовою

Наш спільний відео проект по виготовленню швидкого міні альбому завершується. Ви можете знайти перший запис із проекту за цим посиланням і другий запис за цим.

Сьогодні ми завершимо робити наш швидкий міні альбом. Спершу ми зробимо просту обкладинку для альбому (і я покажу вам як можна звичайну помилку перетворити у чудовий неочікуваний результут), а згодом зшиємо альбом використовуючи кільце та люверси.

Бонусне відео. Як розрізати файли:

На прохання Барбариски показую як слід розрізати файли щоб не пошкодити їх.

Відео урок #3 Обкладинка альбому:

Зізнаюся чесно, виготовлення обкладинки зайняло у мене найбільше часу. Я ніяк не могла визначитися із тим що мені подобається, в результаті двічі псувала її та матеріали. В кінці кінців, здерши верхній шар картону я просто обклеїла чипбордову заготовку скрап папером і затерла краї пилочкою для нігтів і залишилася задоволена.

У мене склалася проста обкладинка без жодного декору (яка захищає внутрішні сторінки, та на відміну від обкладинки попереднього альбому чудово складається на полицю і не зачіпається за інші проекти).


На відео я використовую інший закріплювач люверсів, але даю посилання на ті, що є у нашому магазині (чи скоро будуть)

  Ось так виглядає моя помилка на обкладинці: Спільний відео проект. Швидкий міні альбом із матеріалів від Echo Park. Урок #3

Відео урок #3 Кріплення альбому:

Фото готового альбому:

Ось і все – швидкий міні альбом із прозорих файлів та карток для журналінгу готовий. Сподіваюся, ця відео серія стала вам корисною і ви вже закінчили або ж закінчуєте свій міні альбом. Успіхів! І не забувайте ділитися посиланнями на свої альбоми. Дякую за участь!

Форма для посилань:


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

  1. Мне понравился этот выпуск 🙂 Мне очень понравился альбом! Он вышел такой хорошенький, приятный. Я надеюсь, что мой второй альбом также отлично получится)
   Я рада, что те нюансы, которые у тебя произошли во время работы- ты нам показала, это тоже важные моменты, такое случается. У меня в первом альбоме тоже было… я последнюю страничку случайно порезала круговым резаком, а когда вторую приготовила, то оформила её вверх ногами- это моя спешка,быстро всё закончить…но если честно, просто так ждала этот альбом, что мечтала посмотреть на готовый уже 🙂 Спасибо.

  1. Дуже гарний альбом вийшов, цікаво спостерігати весь процес створення!

  1. Цікаві відео ))я майже закінчив альбом тільки залишилось зробити обложку і закріпити його на кільцях)

  1. Чудовий МК, Спасибі за відео, Яна:) Альбом вийшов дуже цікавим. Я теж в процесі) Доречі, файли розрізала без втрат:) Правда, в мене кишеньки вийшли такі, де фото можна виставляти як зверху так і збоку, коли вже підготувала потрібну кількість кишеньок, то додивилася, що можна було нарізати з однаковими отворами, я страшенно не уважна, правда інколи важко зосередитись, коли завжди бігає маленький енерджайзер), за спиною працює телевізор) І кіт весь час планує влягтися, на самому потрібному для мене, місці на столі:) Та попри всі фонові звуки, я одержую масу задоволення від процесу) Тому Спасибі тобі , Яночко, за організацію таких чудових процесів, відео, МК!:)))) Ну і прошу вибачення за свою багатослівність:)

  1. а хтось пробував кріпити два кільця або одне, але по середині?
   вагаюсь, який з варіантів обрати

  1. Яна, спасибі за чудовий відеоперегляд виготовлення міні альбома!!! Думаю,що у мене вистачить часу на його виготовлення ! 🙂

  1. Спасибо за это проект. У меня, к сожалению, не получилось вместе со всеми, но оч. хотелось. С нетерпением жду ещё СП.

  1. а я свій на вихідних закінчу, часу не вистачає йти зі всіма в ногу 🙁

  1. В мене сторіночки вже готові, обкладинка пофарбована, залишилось все зкріпити і …. думаю зараз над назвою… але ніяк не можу визначитись:))))

  1. Спасибо огромное за видео! Как всегда на высоте! А я совсем совсем отстала…но догоню обязательно, отличная идея – сохранять такие небольшие, но дорогие сердцу воспоминания! Твоя альбом он вышел такой светлый, радостный, праздничный)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.