Спогади про Spellbinders Design Team Retreat 2014

This post is also available in Українською мовою

На початку листопаду збулася одна із моїх найбільш заповітних мрій. Багато з вас із заголовку цього запису, напевно, здогадався про що йде мова. Компанія Spellbinders збирала у себе на місці учасників своїх двох команд – дизайн команди та команди International Ambassadors.

Спогади про Spellbinders Design Team Retreat 2014

на фото дизайн команда Spellbinders 2014-2015 року (з ліва на право починаючи з верхнього ряду: Маріель, Дженніфер, Кім, Стейсі Керон, Ей Джей, Латіша, Яна, Теріса, Джуді, Бек, Тіна, Лоретта) 

Ви знаєте, до останнього моменту, ні навіть перебуваючи в США вже декілька днів я не могла повірити, що це відбувається зі мною. Що мені пощастило не лише потрапити до такої команди, але й поїхати на її зустріч! Хто б міг уявити? Хто б міг подумати? Це така честь, це такі враженні, це такі почуття. Словами не передати.

Сидячи у конференц залі і слухаючи промову Стейсі Керон (власниці та президента компанії) до мене нарешті дійшло де як. Я навіть розплакалася там на місці, бо просто не могла повірити своєму щастю. Команда Spellbinders це не просто команда, це друга сім’я. Словами не передати усі емоції та почуття, які я відчувала на зустрічі і досі відчуваю. Це був незабутній тиждень сповнений радощів, сміху, навчання, подорожей, обговорень, обміну досвідом…

Загалом нас було 14 чоловік із 7-ми різних країн – США, Канада, Австралія, Великобританія, Нідерланди, Німеччина і наша маленька Україна.

IMG_7481-1

IMG_7513-1

Окрім навчання нам пощастило трішки відпочити – команда Spellbinders організувала нам поїздку у Седону. Дуже мальовниче місце із червоними горами та надзвичайно красивими краєвидами.

А потім, потім на нас чекало найголовніше! Візит до штаб-квартири Spellbinders! У середині знімати не можна було, все таки там зберігається величезна кількість секретів, розробок, нових ножів, зібрана та майже повністю прикрашена кімнатка до виставки CHA і багато іншого. Але все таку пару фото там ми зробили:

10406980_754339554639482_4882042167485534689_n

перед входом до офісів

10305612_754339714639466_5799860586333189984_n

на складі – тримаємо у руках супер секретні коробочки

Навчання не пройшло і без цікавих майстер класів. Стейсі Керон вчила нас малювати на полотнах із використанням ножів:

IMG_7638-2

Цей неймовірний тиждень пролетів як одна мить, здається, я тільки прилетіла і чекала на Кім та Сінді в аеропорту, як вже пакувала валізу і в 5 ранку виїжджала назад.

Я безмежно вдячна Spellbinders і Стейсі Керон за таку унікальну можливість! Тепер, головне, і далі напружено працювати.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

  1. Как здорово!!! Как я рада за тебя, Яна!, просто словами не передать! Ты достойна быть в команде Spellbinders, потому что твои работы профессиональны! Они идеальны и невероятно вдохновляющие!!! Ты лучшая!

  1. Так, Яночо ти краща! Тому ти й опинилась там:))

  1. Я теж дуже рада за тебе Яночка!!!!!!! Це дійсно щастя, коли здійснюються твої заповітні мрії!!!
   Ти великий трудівник, приклад і натхнення для мене, і неймовірний вчитель!!!
   Вдячна Богу, що дарував можливість познайомитися з тобою))

  1. Яночко, щиро вiтаю з такою радiстю! Хто, як не ти? В тебе це виходить найкраще, така органiзацiя, системнiсть, щирiсть i талант! В тебе э багато чому повчитися!

  1. пока читала, едва не расплакалась! это так круто! когда мечты сбываются. когда сбываются ТАКИЕ мечты! Ян, пускай в следующем году у тебя будет еще море поводов поплакать от счастья и сбывшихся мечтаний ТАКОГО уровня! а я буду радоваться и тихонько надеяться, что когдааааааа-нибудь и мои невероятные скрап-мечты будут сбываться)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.