Скрап сторінка Perfect Hair

This post is also available in Українською мовою

Давно я не робила скрап сторінок просто так у своє задоволення. Протягом останнього місяця я відібрала для себе декілька фото, відредагувала їх і от одне за одним друкую і скраплю коли Лесик дивиться футбол. Поки що усі мої останні сторінки лежать на великий купі у нашій вітальні, але маю надію я їх скоро впорядкую у альбом за 2014 рік і заведу новий для сторінок за 2015. А ви свої сторінки яким чином зберігаєте?

Yana Smakula | Perfect Hair Layout using product from various kits from Gossame Blue

Сторінка про ідеальне волосся 🙂 . На фото (сторінки) фото (мене) виглядає дуже дивно, в реальності воно не таке страшне. Сторінка зроблена із різних обрізків і залишків товарів із різних кітів від Gossamer Blue. Хоча залишками їх важко назвати, у мене цих товарів після виконання своїх ДК обов’язків залишається ще доволі багато. Я їх хотіла навіть віддати комусь, розіграти у блозі якусь міні цукерку, але от не знаю чи будують бажаючі отримати б/у товари (відкриті упаковки, не повністю повні пачки і т.д.).

Yana Smakula | Perfect Hair Layout using product from various kits from Gossame Blue

На фото – я на початку, здається, минулої весни. Не пам’ятаю що це був за день, але зачіска у мене тоді була на всі 100%. Люблю такі кучері, якщо їх так можна назвати, але роблю їх дуже рідко, частіше просто випрямляю волосся праскою.

Yana Smakula | Perfect Hair Layout using product from various kits from Gossame Blue

В сторінці інкорпоровані різноманітні матеріали, є залишки від чипбордових літер, наклейки, натирки, картки для журналінгу, якісь брадс і навіть трішки штампів. Сюди я дала все, що погано лежало, так би мовити 🙂 . Результат мені дуже сподобався, а це я думаю, головне.

Yana Smakula | Perfect Hair Layout using product from various kits from Gossame Blue

Така собі сторінка ні про що. А ви скрапите? Якщо так, то що/кого?

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

28 Comments

  1. На фото в тебе ніби сині тіні під очима 🙂 такий собі фешн-макіяж! дуже класно вміти поєднувати залишки. бо в мене зазвичай виходить каша. а тут все гармонує! Думаю, бажаючих буде достатньо на згадану вище цукерку 🙂

  1. а я бы назвала – оригинальным фото с синевой)

  1. Звичайно, я буду рада відкритій та неповній упаковці. Дуже рада!

  1. Цікава сторінка, багато деталей! Чесно кажучі, дуже хочеться робити сторінки, але проблема зі зберіганням (ті, що є, лежать у коробці – така як для піцци) і дуже хочеться робити альбомчики, але поки руки не доходять(може на пенсії дійдуть:)))
   А ідея з цукеркою – абсолютно нормальна, можна у звичайному пості запропонувати охочим записатися у коментарях. І тоді з упевненістю можна сказати, що отримає матеріали, той хто читає твій блог і кому потрібні ці матеріали.

   1. Анно, купіть альбом для зберігання сторінок. Це небо і земля між тим як вони лежать просто на купі, і як вони дивляться в альбомі.
    Я не є фанатом саморобних альбомів, саморобний альбом ніколи не буде таким, як куплений. Плюс у купленому альбомі є файли і сторінки зберігаються у файлах у мають додатковий захист. Файли можна міняти місцями, що є дуже зручно. А в саморобному альбомі де розмістив сторінку, там вона і буде. Я не агітую купувати альбоми саме в нашому магазині (і не пишу “купіть альбом” тому що ми такі альбоми продаємо). Ні, просто сторінки в альбомі і сторінки на купі це справді дуже різні речі.

  1. Гарна сторінка вийшла)) а я зараз роблю кошики для пасхальних яєць.
   Сторінок в меня поки не має, ще ніколи не робила окремих.
   Ідея з цукеркою дуже мені подобається))

  1. Сторінка вийшла дуже цікава.Я якраз недавно зробила сторінку в сірих чорних і жовтих тонах.Мені дуже подобається робити скрап сторінки тоді навіть фотографії дивитися цікавіше)
   Ідея з цукеркою чудова)

  1. Гарна сторінка вийшла, зовсім не схоже на обрізки – так наче й треба було.
   Звичайно краще коли сторінки в альбомі, ніж на купці. Проте я, наприклад, більше люблю повністю саморобні альбоми, тому змушена чекати кінця якогось періоду, щоб скласти і часто через це маю гарну копичку сторінок.
   ПС:
   А цукерка вийшла б чудова.

  1. Сторінка яскрава та по-весняному освіжає. А я от також думаю над альбомом з файлами, бо просто лежать сторінки і чекають свого часу 🙂

   1. дякую! в мене вже певно з десяток лежить. Треба знайти десь пару годинок часу та впорядкувати їх, бо тільки пилом припадають.

  1. Цікава сторінка!!! Оригінальна!
   Я зробила тільки пару і вони теж чекають свого часу для розміщення на стіні (хочу зробити рамки). Це мої перші сторінки в стилі мікс-медіа і мені дуже подобаються.

   1. у мене теж є три штуки на сніні в рамках. Міняю їх періодично, рамки спеціально під них замовляла. А на міксмедія я б залюбки глянула 😉

  1. интересная страничка. столько деталей, которые рассматриваешь и рассматриваешь.
   свои страничку я храню в альбоме от we are memory keepers, но бывают сложно вставлять объемные работы. поэтому, надо найти еще оптимальный вариант.

   1. так, особливо якщо об’ємні квіти то їх дійсно тяжко вставити у файли. Я такі не використовую, зараз у мене максимум по 2 шари клеєвих квадратиків на сторінці, а це так би мовити “допустимий об’єм”. Дякую!

  1. Интересная страничка! Помню это фото, классная прическа)
   Я думаю, желающих будет более чем достаточно на такие наборы!

  1. Чудова сторінка, в мене лише одна зроблена, не дуже їх хочеться робити, із-за того що немає де зберігати((
   І я за цукерочку)

   1. дякую! треба це діло виправляти 🙂 цукерка (чипборд) є в іншому пості.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.