Розпродажі до Чорної П’ятниці у американських магазинах

This post is also available in Українською мовою

Дівчата і хлопці, цього тижня американці святкують День Подяки (у четвер), а у п’яницю у багатьох магазинах стартують найбільші розпродажі року, які зазвичай тривають до понеділка включно. П’ятницю називають Black Friday (чорна п’ятниця).  У цьому записі ви знайдете інформацію про найцікавіші розпродажі, які потрапили мені на очі.

Сайт із листівковими курсами Online Card Classes пропонує знижку $5 на кожен клас. Це чудовий ресурс де можна навчитися секретів виготовлення листівок. Мій улюблений зі всіх – Creative Chemistry від Хольтца. Усі класи дійсно варті 20-35 доларів, якщо ви знаєте англійську – ви точно не пошкодуєте.

Starting Black Friday: $5 off ALL independent classes!

Компанія – виробник штампів Neat & Tangled пропонує знижку 30% на усі свої штампи та паєтки. Чудова нагода заощадити!

N&T Black Friday Sale

Сайт із онлайн курсами по рукоділлю (на сайті величезний вибір тем та напрямків) пропонує шалені знижки на всі курси  – лише за ціною $19.99 за курс. А деякі класи на цьому сайті взагалі безкоштовні, наприклад про штампування чи листівки до Дня Народження.

Craftsy

І останній цікавий розпродаж – магазин Simon Says Stamp дає знижку 30% на усі свої брендові товари (на товари під торговою маркою Simon Says Stamp). Це шалені заощадження!

Simon Says Stamp

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Знижки це круто, кожного разу заходжу на їх сайти і облизуюсь, але тоді постає питання про доставку..

    1. О,скидки,если бы я не растратилась вэтом месяце,то наверное что-то бы прикупила) Хотелкам не предела)

    1. Це круто! Я б з задоволенням записалася на платні курси, але за браком вільних коштів записалася на безкоштовні. Вже й навчаюсь 🙂 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.