Рожева листівка до Дня Матері + конкурс у Spellbinders UA

This post is also available in Українською мовою

Тиждень у мене, як завжди, розпочинається дуже насичено. Сподіваюся я встигну усе написати, додати і показати вам. Почну з того, що у магазині у нас вже з’явилися новинки за березень-квітень. Увесь перелік можна глянути ось тут, а тут можна підписатися на інформаційного листа із новинками та акціями (надсилається орієнтовно 1 раз на тиждень).

На сайті Spellbinders UA вже давніше стартував новий конкурс – знову листівки із використанням ножів Spellbinders. Там можна виграти чудовий набір ножів для виготовлення квітів власноруч – Garden Blooms GLD-014. Зважаючи на теперішні ціна на готові квіти це ідеальне рішення 😉 . Тому не байдикуйте і приймайте участь.

Заодно покажу вам і свою листівку використовуючи звісно ж ножі Spellbinders – це досить проста робота до Дня Матері. Я зробила цю листівку ще, здається, минулого року, тоді подала її до журналу, її взяли, а потім журнал закрився і мені її повернули. Тому можна показати тут. Зроблена вона, до речі, на основі цієї листівки.

Yana Smakula | Spellbinders Dear Mother Pink Striped Card using Pierced Delight S2-143 #cardmaking #mothersday #spellbinders

Рожевий фон зроблений елементарно просто – основа листівки була замаскована смужками паперового скотчу, а там де скотчу не було я нанесла насичено рожеве чорнило. Ось тут можна глянути як це робиться на відео.

Yana Smakula | Spellbinders Dear Mother Pink Striped Card using Pierced Delight S2-143 #cardmaking #mothersday #spellbinders

Далі я вирізала дуже красиву фігурну лейбу, зробила на ній тиснення і відштампувала напис-вітання до Дня Матері. Для штампування використала те ж саме чорнило, що і для тонування фону. Закінчила прикрашати листівку білими емальованими цятками і сірим шнурком.

Yana Smakula | Spellbinders Dear Mother Pink Striped Card using Pierced Delight S2-143 #cardmaking #mothersday #spellbinders

Сьогодні я підготувала для вас ще 4 інші листівки – одну з них можна побачити у блозі Neat & Tangled, три інші + відео по їх виготовленню у блозі Hero Arts. Усі вони вийдуть по обіді, після 15:00 години. Ось невеличкі клаптики цих робіт:

A Friendship Card

Fun ombre backgrounds with 6x6 stamps from Hero Arts. Video

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Прегарні листівочки! Ваші роботи завжди надихають! Аж кортить зробити щось схоже! Цікаво, а звідки, крім Pinterest, черпаєте натхнення Ви???

   1. дякую! Натхення – воно у мене із багатьох джерел приходить 🙂 В основному самі товари надихають робити щось красиве 🙂 Дякую!

  1. Чудова смугаста техніка! Дякую, з заговоленням ще раз переглянула відео:) Дуже кортить побачити чорну листівочку!

  1. Яночка, побачила на сайті Hero Arts листівочки! Неймовірні переходи кольорів! Дуже подобаються твої ідеї!!
   Я напевно повторюсь, чи будуть в магазині нові штемпельні подушечки або можна їх замовити?
   Дякую 🙂

   1. Оленко – будуть омбре декілька кольорів + маленькі кубики барвникового чорнила цього виробника. І штампи 🙂 .
    Дякую!

  1. Бачила листівку на Spellbinders UA.Дуже гарно вийшло.
   Спішу подивитися на решту 4. 🙂

  1. Натхнення це така незрозуміла річ, яку точно не розуміють навіть самі дезіг’нери. Тому й не дивно, що є питання звідки воно береться, але якщо людина знає,вона ніколи не поділиться справжнім… бо це суто інтимне питання, а цимо не ділишся не з ким, навіть з коханою людиною. Тому кожен сам обирає місця або методи, тощо, для натхнення. А пінтерест це тільки інструмент)))

  1. Дуже гарні, святкові та яскраві листівки))) Успіхів, безмежного натхнення та фантазії)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.