Ретро телефони. Відео для Hero Arts

This post is also available in Українською мовою

Ви пам’ятаєте часи, коли не було мобільних телефонів? Я чесно кажучи, іноді сумую за цими роками. Ніхто не телефонує тобі коли ти на вулиці, в машині, в магазині. Ніхто не тримає з тобою зв’язок 24/7, врешті решт це іноді так набридає. Я пам’ятаю у нас з мамою був один справді ретро телефон ще із цифровим диском (це так називається?) противно-салатового кольору із довжелезним шнурком яким постійно грався кіт і за який завжди шпорталися гості. Цей шнур плутався, ламався і ніхто до нас не міг зателефонувати. Були часи 🙂 .

Yana Smakula. Retro Stamped Phones Cards Hero Arts

Саме на такі спогади мене наштовхнув новий набір штампів Friends by Lia від Lia Griffith від Hero Arts і за його допомогою я зробила декілька листівок із саморобним відштампованим фоном, які можна побачити у блозі Hero Arts. Заходьте подивитися сьогодні по обіді. До зустрічі!

Матеріали:

Hero Arts Snow Layering Paper CL875 Friends By Lia Hero Arts Hero Arts Shadow Ink Pad TIDE POOL Mid-Tone AF223 AF209 Hero Arts Green Hills Shadow Ink Mid-Tone AF207 Hero Arts Butter Bar Shadow Ink Mid-Tone AF242 Hero Arts Soft Cantaloupe Shadow Ink Штемпельна подушечка для гарячого ембоссінгу VersaMark Watermark, Tsukineko, VM001 Hero Arts EMBOSS GOLD EMBOSSING POWDER PW100 Dovecraft Heat Tool DCBS24EU

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. классная открытка! у меня тоже появился набор штампов с похожим телефоном, только pink paislee?попробую тоже открыточку соорудить)

   1. дякую! Я пам’ятаю цей набір, кльові там телефони, трішки більші за ці 🙂

  1. Яка крутецька листівка!)) Телефончики милі та позитивні)) Кольори такі ніжні! А золото додає вишуканості, кльовецькііііі))) Прямо таки заностальгувала)) Так були часи…. І як наші батьки і ми жили раніше?))) Як вони могли ждати по неділі, в ліпшому разі, а вгіршому і по місяцю на листа від дитяти, яке відправилось на навчання?)) Жах)))… Яночко, здається, я знаю про який ти говориш салатово-противний колір))) Такий ще й досі лежить в комірчині))) Він дійсно противний і з довжелезним шнуром)))

  1. а у нас был желтый, пока номер наберешь на диске обалдеть можно))))

  1. Яка цікава ідея – використати штамп телефону, чтоб створити фон для листівки! Дуже гарно вийшло, а у доповненні з золотом – вишукане ретро!

  1. Обожаю телефоны с диском!! Я во Львове когда жила (всего 5 лет назад), там на квартире, что я снимала, был телефон такой с диском, противно оранжевый. Разваливался если в руки взять ;)) номер пока наберешь – палец болит. Но я его обожала!!! Прям так нравилось играть в телефонистку ;))))
   Правда все равно не представляю как это так – не иметь возможности позвонить кому то в любое время, особенно когда emergency.
   Открыточка волшебная!! Такой красивый фон, и такое сочетание с золотом!

   1. emergency – так, тоді без телефону складно; але бувають вже так часто телефонують і з таких дрібниць, аж тіпає мене іноді 😀
    дякую!

  1. отличные открытки!
   а у нас и сейчас дома есть старый ретро телефон ))) похоже как штамп, только повыше корпус у него. Когда свет отключается, бывает и такое, то современный радио телефон не работает, а этому хоть бы что ))) правда, редко кто звонит, но все равно… он классный и для интерьера очень здорово ))

   1. у нас домашнього немає 🙂 тільки мобільні, і їх буває забагато 🙂
    про світло повністю зідна, ми сьогодні не могли додому потрапити, бо не було світла і не працював домофон.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.