Прості ідеї для упаковки домашнього новорічного печива

This post is also available in Українською мовою

Якщо ви читаєте Зроби Сам(А) хоча б від минулого грудня, ви знаєте, що я обожнюю пекти і прикрашати новорічне печиво (ось тут можна подивитися на мою минулорічну випічку). Сама я його майже не їм (я не люблю солодкого), а от Лесик та наші з ним батьки його їдять залюбки. Оскільки майже половину печива ми віддаємо рідним я завжди шукаю оригінальні ідеї упакувати це печиво і перетворити його на такий собі красивий міні подарунок. Цього року, здається, мені це нарешті вдалося!

У блозі Hero Arts я на відео показую як можна просто виготовити красиву упаковку для домашнього печива використовуючи штампи Seasons Sweetings та звичайний папір. Заходьте, щоб подивитися повністю.

Yana Smakula | Hero Arts Creative Cookie Packaging in a cup using stamps #holidaybaking #cookiepackaging #packaging #stamping

Фігурне печиво я вирізаю за допомогою своєї машинки Cricut Cake. Це машинка аналогічна до електронних машинок Cricut та Silhouette, тільки із безпечними для харчових продуктів насадками та килимками. Використовую її лише раз на рік для виготовлення ось такого печива. На ній також можна різати твердий сир та й в принципі будь які інші плоскі тверді продукти.


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.