Прості способи розмальовування. Листівки із тваринками для Hero Arts. Відео

This post is also available in Українською мовою

Останнім часом я страшенно полюбила штампи для розмальовування. От справді, раніше такі мені зовсім не подобалися, і я їх минала не знаючи що з ними робити, а тепер просто якесь “друге дихання” відкрилося і я постійно прагну використати саме такі відштамповані зображення у своїх листівках. А разом із такими зображеннями постійно шукаю цікаві методи розмальовування. Мені подобаються і алкогольні маркери, і акварельні олівці, і просто розмальовування чорнилом зі штемпельних подушечок, але ці методи займають трішки часу, особливо перший. Сьогодні ж покажу вам не просто швидкий, але й геть легкий метод розмалювати контурне зображення.

Yana Smakula | Mice to see you Hero Arts Baby Animals Cards

Придивіться на тваринок на фото вище, бачите як вони розмальовані? Центральна листівка розмальована відбитками пальців, так-так, саме відбитками пальців, які були вмочені у чорнило. Просто, правда ж? Цей метод ще минулого року показувала Дженніфер Магваєр, я лише зараз випробувала. Враження від нього лише позитивні, емоції зашкалюють, якщо робити таке із дітьми, то вони, впевнена, будуть неймовірно щасливими (якщо доросла людина від цього пищить як дитина від нової іграшки, то від дітей можна очікувати в 10 разів більшого задоволення).

Yana Smakula | Mice to see you Hero Arts Baby Animals Cards

Інші ж листівки, тобто свиней, мишей та кролів на інших листівках я розмалювала квітами, листочками та овочами. Звучить дивно, чи не так? Повністю згідна, зате результат чудовий! І таке розмальовування не займе більше 5 хвилин. Спробуйте, я впевнена, ви будете у захваті! А що головне, такий метод розмальовування не вимагає додаткових витрат – можна використати як звичайні штампи фігури (кола, овали і т.д.) так і інші штампи із суцільною або напів суцільною заливкою.

Yana Smakula | Mice to see you Hero Arts Baby Animals Cards

Для цих листівок я скористалася товарами від Hero Arts – штампами, чорнилом, ножами, спреями, папером. В результаті отримала неймовірно кумедні та позитивні листівки. Саме влучні написи роблять їх смішними і заставляють посміхатися. Тут іде гра слів і назва тварини влучно обіграна в написі.

Процес виготовлення листівочок, звісно ж, доступний на відео. Глянути його можна тут або ж на моєму Youtube каналі. Там же можна підписатися на мій канал, поставити лайк і подивитися інші відео, яких у мене вже, самій не віриться, більше 400!

А вам до душі такі позитивні та кумедні листівки, чи може ви прихильних традиційних?

П.С. У англомовній частині блогу цього тижня щодня виходитиме запис із презентацією нових штампів, ножів та прикрас від Neat & Tangled. Якщо вам цікавий цей виробник, не пропустіть! Українською мовою ці записи дублюватися не будуть.

Матеріали:

Hero Arts Snow Layering PaperSea Mixed Layering Paper PS623 Hero Arts Baby Animals CL860 Hero Arts Animal Messages CL870 Hero Arts Baby Animals Frame Cuts DI131 Машинка для вирізання і тиснення Artisan X-plorer, Spellbinders, MMM-001 Hero Arts Stamp Your Own Salad CL833 Hero Arts Color Layering Graphic Flowers CL862 Hero Arts Memories Ink Pad - Black Hero Arts Color Lights By Lia AF316 Hero Arts Color Brights By Lia AF317 Hero Arts Color Jewels By Lia AF318 Hero Arts Silver Shimmer Spray WM117 Scrapbook Adhesives 3D 217 White Foam Squares

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

25 Comments

  1. Яка чудова ідея – пальцями та овочами розфарбувати тваринок – це щось неймовірне! А головне, який чудовий та класний результат! Дуже класні листівочки (власне мене такі змушуюсь посміхнутись))! Дякую, Яно за ідеї та гарний настрій!

   1. дякую, Анно! я відчуваю що я ще не одних звірят ось так буду розмальовувати 😀

  1. У Бисотов есть набор штампов,которые уже как отпечатки пальцев) Для деток очень классная техника. Хотя и взрослым можно повеселиться))))

   1. це ж я напевно її відео минулого року з тими штампами і бачила 🙂 реально крутий метод розмалювати 🙂

  1. Дуже веселі листівки! Оригінальний спосіб розфарбовування! І відео цікаве від початку і до кінця!

  1. Дякую за гарний настрій від перегляду твого відео. Я просто обожнюю штампи-кумедні звірятка :)) Ти показала нам стільки варіантів для створення чудових листівок! Дякую!

   1. дякую, Маша! я так заразилася цими мишами, просто передати не можу 🙂 у мене мишо-манія 🙂

  1. Простой и гениальный способ разукрашивания! Надо обязательно попробовать. Очень красивые, смешные и милые открыточки. Как же мне нравится это свойство английского, когда из любого нужного слова можно сделать игру слов.

   1. так, так! я у нас таке дуже рідко зустрічаю, хоча зараз вже така гра слів починає і у нас зароджуватися, іноді в різних рекламах проскакує

  1. Классная открытка и идея тоже!Своему рабенку дам так поиграться)ОН все время просит что-то поштамповать)

  1. АААА))) Які вони всі круті, яка цікава задумка, просто неймовірно!)) Дякую за МК!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.