Осінні листівки із Spellbinders. Відео

This post is also available in Українською мовою

З усіх сил намагаюся не переставати публікувати нові записи у Зроби Сам(А), хоча останнім часом це стає все складніше і складніше робити, мені скоро буде потрібен блого-асистент, хехе! Від недавна я стала щотижневим блоггером у Spellbinders і тепер до кінця цього року замість одного запису на місяць готую одне відео на тиждень. Попереду багато цікавих та оригінальних проектів, море натхнення, нових ножів та ідей (і обмаль часу). Тому не забувайте заходити періодично, буду намагатися тримати вас у курсі справ.

Spellbinders Woodland Collection Fall Cards by Yana Smakula

Використані ножі: S2-191 Acorns, S3-227 Trees, S4-571 Leaves, S5-239 Etched Alphabet

Цього тижня у блозі Spellbinders вийшли мої осінні листівки використовуючи колекцію Woodland та набір алфавітів із лінійки Simply Said. Що я можу сказати? Дуже красиві ножі! Особливо листочки, за допомогою яких можна робити дебоссінг та штампування. Не можу ними натішитися і награтися, лиш би був час усе фотографувати та викладати у блог чи інстаграм. Для листівок я, звісно ж, використала свій улюблений золотий картон. Це просто ідеальний матеріал для робити цієї осені!

https://www.spellbinderspaperarts.com/blog

Я відштампувала фон для листівки використовуючи штамп із лінійки Celebrations та чорнило гарбузового кольору і наклеєла поверх фону напис Happy Fall (щасливої осені). Цю листівку доповнила вирізаними із картону жолудями та дубовими листочками, а також декількома емальованими цятками.

Spellbinders Woodland Collection Fall Cards by Yana Smakula

Для наступних двох листівок я використала штампи від Altenew. Використавши золоту пудру для тиснення я відштампувала зображення міст на білому картоні (це не акварельний картон) і розмалювала їх використовуючи акварель. Вийшло дуже просто і красиво.

Spellbinders Woodland Collection Fall Cards by Yana Smakula

Я також вирізала листочки і дерева використовуючи ножі Leaves та Trees і приклеїла їх на листівки використовуючи об’ємні клейкі квадратики. Доповнила роботи відштампованими написами та емальованими цятками.

Хочете подивитися як зробити ці листівки на відео? Запрошую до перегляду на Youtube каналі Spellbinders!

Сподобалося відео? Не забудьте поставити лайк та поділитися зі своїми друзями. Дякую!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

    1. Яночко, вони такі круті… мммм))) Дерева, які дерева…ммм. А місто, вони супер-пупер крутецькі!!

    1. Класні листівки, не дивлячись на те, що осінні дуже гарні і яскраві!))

    1. Обладенные открыточки! Коллекция ножей-просто чудесная!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.