Останні новорічні листівки цього року

This post is also available in Українською мовою

І хоч заголовок цього запису трішки бреше (таких листівок, які я вам не показала у мене ще багато), востаннє цього року показую вам новорічні листівочки.

Новорічні листівки Neat & Tangled

Це листівки з використанням штампів від Neat & Tangled, власне кажучи усього одного штампу із набору Merry & Bright, а також паперу від Teresa Collins та My Mind’s Eye. Це невеличкі листівки вдячності, які я вже встигла відправити поштою. Зробила таких близько 20 штук, усі між собою чимось різняться, проте в більшості вони ідентичні.

Далі декілька фото:

Новорічні листівки Neat & Tangled

Новорічні листівки Neat & Tangled

Новорічні листівки Neat & Tangled

З наступаючим Новим Роком!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. Милая Яна! Открыточки чудесные! Такие себе утренние-новогодние 🙂
   Я хочу поблагодарить тебя за этот год. Ты сделала его насыщенным, удивительным, интересным. Спасибо за идеи, вдохновение, за красоту.
   Желаю вам с Олесем в наступающем году новых идей, побед, удач, здоровья,осуществления желаний и всего-всего-всего!

  1. Яночка и Олесь! Большое вам спасибо за подаренное вдохновение, за филигранное сочетание творчества и бизнеса, за позитивный посыл и ту доброту и умиротворение, что окружает вас! Всего самого наилучшего в Наступающем Году! И отдельное спасибо за чудесные открытки и новые открытия!

  1. Ці листівочки просто неймовірні, повірте знаю про що говорю;) Одна із сестричок є і в мене)))) Моєму щастю немає меж!) Дякую, Яночко!))
   Бажаю вам з Олесем гарного Нового Року, щоб Новий Рік був повен новими задумами, мріями, звершеннями, щирістю, любов”ю, коханням, здоров”ям, радістю, щоб він був просто фантастичним!) Щоб був в роботі рух, у творчості – нові звершення, у домі – повна злагода!) І котикам вашим всього найкращого у наступаючому році)), і хай вони так само час від часу веселять нас кумедними фото на сторінках блогу))) Блогу процвітання, ще більше читачів, шанувальників, фанів )) цього чудового оазису позитиву, нових ідей, натхнення!))) Ще можу говорити багато, адже я гіжно люблю ваш сервіс в магазині, публікації в блозі, а все тому, що ви ї самі чудові люди!) Залишайтесь такими ж добрими, світлими, організованими, щоб все задумане завжди збувалось!)))

  1. Одна такая открыточка есть и у меня! Она очень красивая!
   Огромное спасибо за поздравление. Тебя, твоего мужа и ваших кошек тоже поздравляю с Новым Годом! Пусть исполнятся все ваши желания!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.