Останнім часом. Липень 2015

This post is also available in Українською мовою

Я вже давно хотіла розпочати хоч іноді писати не про скрап, а просто так про те та се (хоча і про скрап теж, але в більш загальних нотках) і звісно ж, ніколи на це у мене немає часу. Але сьогодні я таки вирішила розпочати. Я зараз сиджу на складі, у мене є вільна хвилинка поки заклеюються ящики на відправку, то пишу.

Балкон

Останнім часом. Липень 2015

традесканция много цветковая

Цього літа у мене знову цвіте (і таки дійсно пахне) балкон. Ще навесні я купила багато різних квітів, деякі вже навіть відцвіли, і тепер натішитися не можу тією красою. У мене і петунії, і ще повно інших квітів, назви яких я все планую дізнатися (пошукавши в інтернеті і так ніколи цього не роблю). Якщо знаєте назви – пишіть, буду вдячна 🙂 . Ось таке у мене нове захоплення.

Оскільки квітів було аж надто багато я навіть спеціальну кутову етажерку купила у Ikea для усіх цих рослин, був момент коли вони геть перестали вміщатися на моєму балконі. У Ikea ми були в Польщі, там в тричі дешевше ніж тут у нас (навіть із шаленими знижками). Я собі ще дещо докупила до скрап куточка, але про це іншим разом (спершу там треба прибрати, а з моєю кількістю скрапу прибрати ніколи немає часу).

Останнім часом. Липень 2015

Петунії (із іншими квітами на першому фото) купила одразу посаджені у горщик, по 68 грн, здається. Я задоволена – підвісила горщики на спеціальні тримачі (я вже показувала їх раніше) і тепер все гарно звисає, колихається від вітру, краса одним словом.

Останнім часом. Липень 2015

Цинерарія приморська багаторічна (Cineraria maritima, Senecio cineraria)

Так само як і в скрапі, в декорі балкону я зрозуміла, що треба обирати все в одному стилі. Спершу я накупила горщиків різних кольорів, а тепер починаю розуміти, що краще було взяти декілька в одному стилі, але різного розміру та кольору для більш гармонійної композиції. От як. А минулого я року я про це і подумати не могла. Хоча іноді такі вже горщики гарні продають, що їх не можна обійти стороною, як ось салатовий на фото нижче – він овальний, із спеціальною тарілочкою, дуже красивий і охайний.

Останнім часом. Липень 2015

Поки ми були в Польщі (їздили в кінці червня) я також купила декілька хвойних рослин (в кого переконання, що туї можна садити лише на цвинтарі, будь ласка, тримайте свої думки при собі, нам з вами не по дорозі). У мене на балконі вже росла одна досить велика туя, я купила її минулого року за 78 грн, здається, зараз такі і за 300 і за 500 бачила. А в Польщі мені три хвойних + одна трава вийшли за 35 злотих (орієнтовно 210 грн). Ну хіба не смішна ціна?

Останнім часом. Липень 2015

Одну маленьку карликову ялиночку купила лише тому, що мені страшенно сподобався ось цей мох і рослинність навколо нього. Таке все дрібнесеньке і миле! Я коли пересаджувала, навмисне залишила його в горщику із ялинкою.

Останнім часом. Липень 2015

Окрім кутової етажерки (на фото її немає), у мене також є ось такий пластиковий судок, я пофарбувала його в червоний колір (навіть навмисне купила для цього пульверизатор) і тепер в два поверхи складаю на ньому деякі квіти.

Останнім часом. Липень 2015

А ще на балконі у нас є сонячні ліхтарі. На фото їх немає, треба фотографувати вночі, а я завжди про це забуваю. Один Лесику подарували на День Народження – красивий такий, великий, імітує горіння свічки (ось такий), а ще один – гірлянда (ось така), світиться різними кольорами, дуже красиво, одразу додає затишку. Виходиш на балкон вечором і насолоджуєшся.

Останнім часом. Липень 2015

Останнім часом. Липень 2015

Останнім часом. Липень 2015

Останнім часом. Липень 2015

Останнім часом. Липень 2015

Останнім часом. Липень 2015

Останнім часом. Липень 2015

Інше

Окрім цього зараз маю проблеми зі спиною (навіть не зараз, а ще від січня). Тягнула, тягнула, і вже нарешті пішла на масаж, зараз на плавання ходжу, так мені подобається, тільки руки швидко втомлюються, м’язи у мене є тільки на пальцях, якими постійно строчу по клавіатурі, хе-хе.

Дизайн команди

Що стосується скрапу, то тут у мене повний завал. Роботи не те що багато, а неймовірно багато. Рік участі у Spellbinders закінчився і мене запросили залишитися ще на 5 місяців до кінця цього календарного року. Звісно ж я залишилася, хіба можна на таке сказати ні? Аналогічно із моїм улюбленим Hero Arts, рік пролетів, але залишаюся в команді і надалі, тепер вже більше обов’язків, більше листівок. Але знову ж таки, Hero Arts я безмежно люблю, тому тут теж сказати ні не можна було.

По іншим дизайн командах все незмінно; хіба що по нашій українській Spellbinders додалося роботи – дівчата скільки краси роблять для нашої галереї, я не встигаю її всю додавати на сайт.

Курси

Вже давно кортить мені розповісти, але ще не можна, то хоча б натякну. Ще із травня працюю над платними класами (курсами) по листівках для одного дуже крутого (як на мою особисту скромну думку) сайту. Перший онлайн курс закінчила готувати буквально на днях і вже зараз працюю над другим. Вони стартують восени, я ще обов’язково про них напишу більше коли можна буде поділитися.

Польща

Червень цього року у мене був неймовірно насиченим із трьома різними поїздками. Спершу Карпати, потім Київ, а потім декілька днів у Польщі. В Польщу ми їздили вже не перший раз, але вперше влітку. Були в Любліні, Гданську і маленьких містечках між ними. Красиво, гарно, цивілізовано. Відвідали дуже красивий (і найбільший у світі) цегляний замок Мальборк. Дуже велика і вражаюча споруда (навіть система споруд), словами не передати, треба бачити.

Останнім часом. Липень 2015

Поки що прощаюся, треба йти додому прибирати і робити нові листівки. Обов’язково заходьте до блогу у понеділок – на вас чекає цікавий блог хоп!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

32 Comments

  1. Охох у тебе балкончик, стільки краси в одному місці. Молодець! Дуже гарно. Про курси заінтригувала.

  1. Опять интриги 🙂
   Я знаю названия всех твоих растений ))) У меня они все называются – “рослинки” ))) У нас, кстати, во дворе туи рядами растут – тут ты не одинока 🙂
   Угловую этажерку покажи, пожалуйста. Может мне тоже такая нужна 🙂

   1. Марина, у мене ось така http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/90287229/
    Ще дуже мені сподобалася така http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/50287231/, але у мене для неї немає таких горщиків.
    Взагалі вся ця серія дуже гарна і охайна http://www.ikea.com/us/en/search/?query=socker
    А в польщі на кожному подвір’ї туй просто таки десятки 🙂 а тут мені кожен другий про цвитнар розповідає 😀

  1. Ух ти!!! Оце краса!! Стільки рослин на одному балконі!!! То напевно величезний балконище з неймовірною кількістю краси!!!

   1. ахаха, Юля ) зовсім ні 🙂 не можу сказати, що це величезий балкон. Не малий, але і делеко не великий 🙂 дякую!

  1. Сколько красоты на одном балконе! Я очень люблю и цветы и просто хвойные… но у меня почему-то ни одно растение не растет (( Так что просто смотрю на фото и радуюсь ))

   1. дякую, Інна! Бувають такі місця, де рослини аж ніяк рости не хочуть. У мене тьфу-ьтфу все буяє 🙂

  1. Кроме петунии вижу еще бегонию и примулу, которая собирается цвести. Серенький цветочек…хотела быстро сказать..нооо… название начинается на букву ц. А ценами в Польше и вправду насмешила, дешево. Кстати туи хороши и для живой изгороди, и стрижку они хорошо переносят.

   1. так, так, бегонію і примулу я вже вивчила 😀 Дякую! Сірий моя мама називає “оленяче вухо”, але я от шукаю не знайду наукову назву :)))
    Так, в Польщі ними всі собі огорожі роблять. Мені поки нема змісту її стригти, хочемо щоб вона ще вищою виросла 🙂
    дякую!

    1. если ее стричь она будет пышнее…много не надо, всего лишь надщипнуть вновь образованные листочки.
     А в изгороди она впрямь отлично смотрится…я была в Польше, они очень любят озеленение.

  1. Вау, яка краса! Яночка, – просто чарывниця, таку красу навирощувала!)) Дуже гарно, такий собі райський куточок у місській квартирі!) Неймовырно, красиво та оригінально. Дуже цікава задумка, досконалості немає меж!) Дякую, Яночко, за такий цікавий екскурс на ваш балкон!) Він неймовірний!)

   1. дякую, Наталю! Хочеться мені 🙂 так хочеться трішки зелені в тому бетоні 🙂

  1. Яна, фото прекрасные! Здорово передана красота цветка фрагментарным фото. И растения такие аккуратные, ухоженные и интересные. Глаза радуются! Могу только догадываться какая душевная атмосфера царит на балкончике особенно вечером! Впервые услышала про тую и кладбище и много удивления. Хотя у нас до сих пор считают, что каллы и гвоздики для возложений, а ведь стоит придать букету форму и интересную фактуру и уже видим элегантный букет. Тоже хочу себе пару туй на балкон, но переживала, что могут не прижиться. А вы тую часто опрыскиваете и поливаете? Удобряете? На первом фото – традесканция много цветковая, а серебристый цветок называется – ценерария. Спасибо, за пост, мне было интересно познакомиться и с другой частью вашей жизни!

   1. дякую, FloRenika!
    Тую (і все інші) поливаю кожного дня, коли жарко – більше, коли нормально – менше. І все. Нічого більше не роблю, тьфу тьфу – росте, за цей рік виросла, напевно на 15 см.
    Дякую за назви, зараз собі попідписую, щоб не забути.

  1. Ооо,шикарный балкончик! Люблю растюшки! Примулу вижу,бегонию вечноцветущую,та травка на осоку похожа,но могу обмануть:-) А как тебе герань? Она многим пахнет неприятно,но это только если ее руками трогать. Но цветет красиво и круглый год!
   В Польшу я бы только ради Икеи поехала))))) я теперь человек с загранпаспортом,можно ехать!:-)

   1. Віка, шо з того всього герань? 😀 Ніби нічого не пахне так як не має пахнути 😀
    В Польщу обов’язково їдь, візу легко відкрити, та й Ikea не так делеко, в Кракові, здається є найближча. Хоча тобі буде трохи ще по Україні їхати, то нам тут ближче. У нас до речі буси постійно їздять на закупки в Польщу, може у вас теж там щось є (хоча я б ними не радила їхати, безпека у них там близька до нуля).

  1. Краса! Уявляю, як увері гарно на балконі 🙂
   Польшу обожнюю! Треба ще взимку на Різдво поїхати – чарівно!

    1. на Різдво я колись була, ще в 90-тих роках, маленька з танцювальним колективом їздила виступати в якусь школу. Це була моя перша поїздка за межі України і там я вперше побачила ЦЕ. Краса усюди, все в ліхтариках, гарно прикрашено, музика грає. Від того часу і “хворію” Різдвом і новорічними прикрасами 🙂
     дякую, Таня!

     1. О, и я на РОждество была в 90-е там!красота да и только!

  1. Балкон боеспособный!!!! Цветы вау!!! И на счёт горшков, мне кажется они очень даже в одном стилe, идеально подобрано!!!! Надо ещё суккуленты в кубе повесить 😉 Леси спинку и почаще пиши такие посты, осень интересно читать!!!

   1. сукуллентів нема 🙂 хоча ні, є очиток, якщо його можна до них віднести 🙂 він теж на балконі, але в кард, напевно, не попав. Ще вдома на кухні кактуси є, але вони у мене не ростуть.
    Дякую, Свєта! Було б про що писати – то я б писала 🙂

  1. Яна,балкон супер!!!в польшу мы тоже хотим поехать?тяжело визы открывать?)курсы-тем более твои -это очень интересно!!!!

   1. дякую! ні, візу відкрити не складно, просто треба подавати правдиві, а не “липові” документи.

  1. Давно вже курси потрібно було починати)) Балкон чудовий! Стільки всього гарного, і все квітуче та пахуче!…

   1. відкрити курси це не проблема, головне щоб на них люди хотіли йти 😀

  1. Казковий балкон!!!! За натхненням не треба далеко ходити, вийти тільки на балкон))
   Яка ти молодчина, що займаєшся рослинками! У мене в загалі, зараз дома пустеля (тільки кактуси) – ну пустеля))))) Дома майже не буваю, тому немає сенсу щось вирощувати. Але в планах є щось подібне зробити на балконі.
   Польщу люблю! Особливо коли там зустрічала міленіум і що для мене було новим, так те що разом з нами на вулиці танцювали ксьондз та монахині))

   1. дякую, Оленко! нам трішки простіше, ми і їздимо значно рідше і маємо кого попросити, щоб котів годували поки нас немає, то вже заодно і вазонки підливаються. Хоча крім балконних вдома у мене ще всього три вазони є, вдома я їх якось не так люблю.
    А Польща – так! У людей там менше стереотипів.

  1. Здорово, что делишься с нами, люблю читать такие почты.
   Туи обожаю, никогда такой приметы не слышала.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.