Онлайн клас: Easy Die Cutting Techniques. Виграйте подарунковий сертифікат!

This post is also available in Українською мовою

У мене є чудова новина для вас! Зовсім скоро стартує новий онлайн клас у академії Altenew: Easy Die Cutting Techniques разом із Altenew. Цей клас був розроблений мною і включає в себе 6 детальних відео уроків, що орієнтовані на різноманітні техніки по роботі із ножами компанії Altenew (використовуються лише товари від цього виробника). Окрім відео на вас чекають поради, додаткові ідеї, натхнення та домашнє завдання.

Усе навчання відбувається англійською мовою.

New Class: Easy Die Cutting Techniques with Altenew. Giveaway!

Цуй онлайн курс стартує 16-го листопада і триватиме до 21-го листопада 2015. Записатися можна вже зараз, для цього навіть діє невеличка знижка для “ранніх пташок”, щоб отримати її слід використати код “diecut20off”.

Ось коротенький відео-ролик:

Easy Die Cutting Techniques Intro from Altenew LLC on Vimeo.

Виграйте подарунковий сертифікат!

Залишіть коментар до англомовної версії цього запису до кінця дня понеділка, 9-го листопаду (за американським часом), тобто умовно до ранку вівторка і отримайте нагоду виграти $15 подарунковий сертифікат до магазину Altenew. Переможець буде опублікований у англомовній версії цього запису у середу.

Успіхів і до зустрічі у академії Altenew!

П.С. Якщо цей клас вам не по кишені, але ви є фанатом товарів цього виробника, ви завжди можете пройти безкоштовний клас All About Layering на їхньому сайті. Щоб отримати доступ слід усього лиш зареєструватися (дані кредитної карти надавати не потрібно).

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

3 Comments

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.