Нові листівки для Neat & Tangled

This post is also available in Українською мовою

Цього тижня у блозі компанії Neat & Tangled відбувається реліз нових товарів. Це нові набори штампів, набори ножів, що вирізають ідентичні форми та один набір паєток до Хелловіну.

Якщо вислідкуєте за англомовною частиною мого блогу ви вже могли бачити усі ці листівки. Власне кажучи тому у Зроби Сам(А) так тихо цього тижня – я повністю зайнята виготовленням листівок, монтажем відео на цей та наступний тиждень, додаванням товарів та навчанням (вчуся розмальовувати маркерами Copic). Наступного тижня у блозі буде цікавіше.

Ось до речі, усі ці листівки, сьогодні о 15:00 в англомовній частині блогу вийде ще одна для любителів подорожувати.

Листівка до Хелловіну You Are Boo-Tiful (тут іде гра слів і читаєте це як “ти красивий”):

Yana Smakula | Neat & Tangled Creepy Cute Haloween Card

Одношарова листівка до Дня Подяки. У США це свято відзначають у кінці листопаду, ми його не святкуємо, але це не заважає зробити мені листівку до нього із красивими гарбузами:

Yana Smakula | Neat & Tangled Thanks & Giving

І ще одна листівка до Дня Подяки, цього разу трішки більш пристосована до загальної тематики із двома милими індичками (вони мені нагадують мене і Лесика 😀 ):

Yana Smakula | Neat & Tangled My Plate Is Full

Обов’язково заходьте до блогу Neat & Tangled, це цього тижня відбувається презентація новинок + розігруються призи. Слід залишати коментарі до записів що взяти участь у розіграші.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

5 Comments

    1. Какие чудные! Особенно с тыковками понравилась)) В блоге посмотрела. Мне кажется Янины открытки самые смелые и интересные 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.