Новорічні новинки вже у Зроби Сам(А)!

This post is also available in Українською мовою

Дівчата і хлопці, поспішаю повідомити, що у Зроби Сам(А) вже доступні новорічні новинки від компанії Dovecraft та First Edition! Ура-ура! Взагалі-то вони були доступні вже давно, але ми нещодавно отримали додаткове надходження із різними прикрасами, тому я не можу не поділитися з вами цією новиною.

Окрім цього я додала фото дизайнів паперу до усіх новорічних наборів. Особливо це стосується набору Krafty Christmas, який НЕ є крафтовим. Це звичайний (такий як і інші набори) набір із імітацією крафтових аркушів. Я знаю як іноді хочеться зазирнути в середину та роздивитися усі дизайни. Тому по можливості додала фото до усіх наборів, до яких ці фото змогла знайти.

А ще, я колись давно постійно розповідала у блозі про нові колекції від цих виробників. Тоді у мене було більше часу з ними експериментувати і використовувати їх для своїх листівок. А колекції справді красиві, особливо я люблю First Edition – картон у них дуже хороший, завжди із усілякими додатковими ефектами (наприклад із тисненням, чи вставками фольги, чи надрукований та тканинному папері).

Набір паперу Vintage Noel, 30×30 см, First Edition, FEXPAD22 Набір паперу Vintage Noel, 15×15 см, First Edition, FEXPAD24

First Edition - Vintage Noel

Ось декілька фото реальних аркушів:

Набір паперу Vintage Noel, 30×30 см, First Edition, FEXPAD22

аркуш із тканинною текстурою

Набір паперу Vintage Noel, 30×30 см, First Edition, FEXPAD22

аркуші із глянцевими вкрапленнями

Набір паперу Vintage Noel, 30×30 см, First Edition, FEXPAD22

на цьому фото блиск видно краще

Набір паперу Vintage Noel, 30×30 см, First Edition, FEXPAD22

аркуші з тисненням (сфотографувала із зворотньої сторони, бо з лицевої тиснення не видно на фото)

Набір паперу Vintage Noel, 30×30 см, First Edition, FEXPAD22

аркуші із двосторонніми дизайнами

Ось ще одна новорічна колекція – Gilded Winder. У кардинально іншій кольоровій гамі, ідеальна для нашої зими і наших новорічних свях. Я навіть не знаю, який із наборів мені подобається більше.

Набір паперу Gilded Winter, 30×30 см, First Edition, FEXPAD19 Набір паперу Gilded Winter, 15×15 см, First Edition, FEXPAD21

First Edition - Gilded Winter

Ці два набори (а також Rose Garden) в магазині також доступні у поділеному вигляді (для тих, кому повної пачки забагато):

Набір паперу Gilded Winter, 30×30 см, First Edition, FEXPAD19 Набір паперу Vintage Noel, 30×30 см, First Edition, FEXPAD22 ДІЛЕНИЙ | Набір паперу First Edition Rose Garden, 30×30, FEPAD059D

Не буду вас більше спокушати, йду робити листівочки із цим папером та ножами Spellbinders. Ось тут, до речі, повністю інформація про новинки у магазині.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

    1. Чудовий папір! Погоджуюсь, вже хочеться робити новорічні листівки!

    1. я уже купила наборчик Gilded Winder она просто шикарная! а теперь посмотрев на Vintage Noel, думаю может и ее ухватить ))))

    1. Ох, и вправду очень тяжело решить, какая коллекция лучше! 🙂

    1. Яно,дякую за чудові огляди-завжди читаю і отримую задоволення :))І добре.що у магазині є ділені набори 😉

    1. очень красивые наборы!они будут включены в наборах к мастер-классу по новогодним открыткам? уже не дождусь когда можно будет купить.)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.