Новий челлендж у блозі AEI♥U – Чисто і Просто

This post is also available in Українською мовою

У блозі AEI♥U від виробника штампів від Avery Elle стартувало нове завдання, напевно, моє улюблене і просто таки універсальне – Чисто і Просто. Зважаючи на те, що практично усі мої листівки зроблені в цьому, або наближеному до цього стилі виготовити листівочку виявилося справжнім задоволенням.

Але разом із цим завданням майже добігає кінця термін моєї роботи у команді, це передостаннє завдання для мене. Імовірно, скоро буде набір нової команди, тому якщо вас це цікавить – обов’язково слідкуйте за новинами у їхньому блозі. Це чудове місце для нового досвіду та творчого росту.

Yana Smakula | Avery Elle Challenge - Clean & Simple Card

Свою листівку я зробила надихнувшись роботами Деббі Хьюс. Мені завжди подобалися її листівки із тегами – вони у неї такі легкі та повітряні!

Раніше ножів у формі тегів у мене не було, а тепер є два чудових набори, якими я страшенно задоволена. Це набори із лінійки Celebrations – перший і другий. Обидва містять по два ножі теги і по два ножі-вставки, що додають такої красивої текстури. І головне, текстура утворюється навіть без тиснення, тобто достатньо усього лиш пропустити ножі через машинку використовуючи стандартний “бутерброд” для різання. Я дійсно дуже ними задоволена і однозначно буду використовувати їх у подальших роботах.

Yana Smakula | Avery Elle Challenge - Clean & Simple Card

А фон цієї листівки, до речі, виготовлений за допомогою чорнил Spellbinders. Отримавши декілька запитань про те, чи можна ними тонувати я провела експерименти і це результат одного із них. Дуже задоволена. На днях обов’язково покажу вам нове відео із тонуванням за допомогою цих чорнил (воно уже готове, вийде у рубриці Clean & Simple Die Cutting за два тижня).

Посилання, що наведені нижче ведуть на два магазини. Натискаючи на скорочення ЗС або SSS ви перейдете до відповідного магазину. ЗС – Зроби Сам(А) та SSS – Simon Says Stamp. Приємних покупок!


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.