Новий конкурс у Spellbinders.UA – приєднуйтесь!

This post is also available in Українською мовою

Я вже напевно дістала вас своїми записами про Spellbinders? А що поробиш, коли щось подобається настільки хочеться писати про нього ледь не щодня. На нашому українському Spellbinders стартувало нове завдання – листівки із ножами Spellbinders. Нічого екстравагантного, нічого екстраординарного, просто листівки із не просто ножами.

Yana Smakula | Spellbinders Listen to Your Heart Card

У нас до речі, кожного дня росте-розростається галерея із прикладами використання ножів та папок для тиснення і я тааааак цьому рада! Дівчата практично щодня присилають нові листівки, а мені завжди бракує часу їх додати. Галерея там зроблена на основі коду ножа, щоб знайти приклади, скажімо для ножа Oval Regalia вам слід взнати його код (це можна дізнатися на сайті основного Spellbinders, а також у інтернет-магазинах, які ці ножі продають) і знайти код в галереї www.spellbinders.com.ua/?types=s4-492. Приклади є на на кожен ніж (адже ножів у Spellbinders ого-го скільки і ще й кожного місяця нові), але їх там уже доволі багато. Тому якщо шукаєте натхнення, ідеї, приклади – обов’язково заходьте. Там роботи можна зручно пінити на свої Pinterest дошки чи ж зберігати собі на комп. А ще, якщо маєте бажання, присилайте листівки у галерею, я з радістю їх (якщо вони підходять, так, я людина перебірлива) опублікую.

Yana Smakula | Spellbinders Listen to Your Heart Card

Ось цю листівку я зробила ще минулої осені, це була одна із робіт, яку я подавала на майстер класи, які Spellbinders вчить на CHA і під час різних експо протягом року. Саме цю роботу не взяли (взяли купу інших, класи до речі, по них вже пройшли), тому показую її тут вам. Зараз до речі, навіть не зараз, а ще в квітні я працювала над новими листівками для нових Spellbinders класів, це були новорічні роботи. Не проста це справа поринути у новорічний настрій, коли ще минуло-річний сніг не зійшов 😀 . А нові новорічні ножі такі ммммм, краса! Я планую вчити по них відео курс восени, але про це іншим разом 😉 .

А ще мене періодично питають про набір у дизайн команду нашого українського Spellbinders. Наступний буде через пів року від попереднього, тобто десь в середині осені і після цього, якщо все буде добре, набори будуть проходити раз на рік або рідше. Яким чином збільшити свої шанси потрапити в команду? Приймати участь у наших конкурсах, рекламувати наш блог і ножі де тільки можна (і таким чином показати як сильно ви любите товари цього виробника), надсилати свої листівки для галереї, бути усюди активним і в усіх на очах/слуху. Скажу одразу, що поки що ми не плануємо добирати більше 1-2 людей.

І повертаємося до конкурсів. Основний Spellbinders, до речі, щотижня проводить міні-конкурси у мережі instagram, вони відбуваються за тегом #sbspotlightsunday і там теж можна іноді виграти призи. Наші дівчата постійно приймають участь, заохочую долучатися і вас!

Матеріали:

Картон білий Dovecraft Premium White Card, А4, 10 аркушів, DCBS65 Машинка для різання та тиснення Grand Calibur Teal, Spellbinders, GC-200 Coral and Navy DCWV PS-005-00355 Двосторонні об'ємні клеєві квадратики, 5х5мм, 400шт, DCBS01 Ножі A-2 Matting Basics A, Spellbinders, S5-131 Labels 46 – Decorative Element, Spellbinders, S4-494  Labels Forty Six, Spellbinders, S4-488 Flutters, Spellbinders, S2-073

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

    1. От не погоджусь.:) Листівки з цими ножами ніколи не виглядать просто листівками, вирубка завжди як родзинка. І дякую за запрошення, вже приєдналась.:)

    1. Мені дуже подобається кольорова гамма цих листівок, а завдяки вирізанним елементам – вони вишукані та елегантні!

    1. все открыточки просто суперские!я все никак не соберусь поучаствовать!

      1. дякую, Марино! Обов’язково збирайтесь 🙂 конкурси дуже допомагають – себе показати, інши подивитись, призи виграти 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.