Нова дизайн команда – Altenew!

This post is also available in Українською мовою

Я жахливий фанат штампів. Жахливий. Я люблю їх у всіх можливих видах (полімерні, гумові, клінги) і стилях. І тому ще на початку січня на виставці CHA коли Таснім з компанії Altenew запитала мене чи не хочу я приєднатися до їхньої нової дизайн команди я не могла сказати ні. Просто не могла. Хоча чесно кажучи мої списки справ по дизайн командах розписані кожного дня по годинах і хвилинах і я дивуюся коли я все це встигаю робити.

Але Altenew – це щось! Їхні дизайни мене заворожують і заставляють задуматися вигадуючи різні оригінальні комбінації, поєднання зображень. Щоразу дивлюся на їхні набори і повірити не можу, що таке можна було вигадати і втілити у життя. Краса одним словом.

Altenew, до речі, мали невелику кімнатку на виставці CHA. Я була дуже здивована їх там побачити, адже вони дуже молода компанія. На фото Таснім та я:

IMG_2468-e

Ми також зняли у їхній кімнатці невеличке відео про нові штампи, штемпельні подушечки та ножі. Я не пам’ятаю чи писала про це чи ні, тому напишу ще раз. Якщо вам цікаво ви можете глянути на нього нижче або ж на нашому Youtube каналі:

А сьогодні хочу показати вам ось таку листівку, яку я зробила з нагоди приєднання до команди – простий геометричний дизайн, на який мене надихнуло ось це фото.

Yana Smakula | Altenew Thanks Card #stamping #triangles #geometric

Для цієї роботи я скористалася двома наборами штампів – Simple Shapes (за їх допомогою відштампувала чорні контурні трикутники та кольорові серединки) та Many Thanks (використала написи). Посилання на них надані в кінці цього запису.

Yana Smakula | Altenew Thanks Card #stamping #triangles #geometric

Що стосується чорнила, то я використала 4 кольори від Hero Arts – чорне, коричневе, червоне та моє улюблене жовте. Також доповнила листівку емальованими фігурками.

Yana Smakula | Altenew Thanks Card #stamping #triangles #geometric

За цим тегом можна глянути і на мої інші листівки використовуючи штампи від цього виробника.

Матеріали:


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

  1. Яна,вітаю вас з новою Дизайн Командою!Листівка дуже крута.Гарне поєднання кольорів,а ці трикутнички….неймовірно!)

  1. Яна, поздравляю, а я фанат твоих работ штампами!!!мечтаю тоже научиться так их использовать!

   1. Дякую, Марина! Я думаю. що це можна запросто організувати 🙂 головне трішки практики 🙂

  1. Штампи цього виробника мені також дуже подобаються особливо їхні троянди ммм… Твоє вміння працювати в різних техніках вражає! Ти майстер своєї справи! Молодець Дуже гарна листівка!

   1. Дякую, Маша! Ой ті троянди то щось! І в них ще є, здається пару наборів зі схожими квітами. А різні стилі – дякую! Іноді просто нереально тягне зробити щось елегантне і вишукане, а іноді таке просте – просте 🙂
    дякую!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.