На моєму столі сьогодні. 09.06.2013

This post is also available in Українською мовою

На моєму столі сьогодні страшенний, ні, просто таки катастрофічний безлад. Ще більший ніж минулого тижня, відчуваю що пора прибрати, бо починаю губити речі. Ще й Лесик щось у мене на столі вчора шукав, все перекидав.

Увесь минулий тиждень хотіла зробити якусь сторінку, але так і не зробила. Натомість працювала із новими чипбордами від Blue Fern Studios та папером від GCD Studios – робила листівки у журнали.

Під столом – нові ножі Spellbinders та роздрукований графік публікацій Зроби Сам(А) на липень – підлаштовую його під реліз ножів від Spellbinders щоб і тут давати вам найсвіжішу інформацію. А ще у мене закінчилися білі нитки, робота стоїть, не можу без них нічого зробити – усюди хочеться додати шов, а ниток підходящого кольору немає. Завтра обов’язково куплю. І не тільки білі.

На моєму столі сьогодні. 09.06.2013

(фото клікабельне, збільшується)

Розглянути мій скрап куточок без цього безладу можна ось тут


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

  1. ого… я тоже часто убираю только тогда, когда уже ничего найти не могу и места нет даже для заготовки для открытки. Чипборч, кстати, там на столе заметила- оооочень классный!

   1. Ольга Смайлик – так, так, я з ним вже 6 листівок встигла зробити буквально за пару днів

  1. Яночко, мені подобається твій безлад:)))) Він таких чудових яскравих кольлрів, що його і безладом то важко назвати))), такий собі творчий процес))) Дійно просто феєрія фарб, прикольно))) А чипборди дійсно чудові:)

  1. Хіба це безлад? Це робочо-творчий процес 🙂 Дуже класно!

  1. Безлад, безлад….. та це справжнісінькі скарби!!! (з розкопок :)) А блокнотик ідей-це класно, треба запозичити буде і собі .

  1. немного творческого беспорядка не помешает ))) и мне чипики приглянулись )))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.