Наша новорічна ялинка 2014 – невеличка екскурсія

This post is also available in Українською мовою

З Новим Роком! З Новим Щастям!

IMG_8734-1

Продовжуючи традицію показу нашої новорічної ялинки та домашнього декору (попередні роки можна переглянути тут: 2012 та 2013) показую вам наші цьогорічні новорічні прикраси. Але спочатку, знову ж таки традиційно, покажу новорічні листівки.

Новорічних листівок я роблю величезну кількість, але саме такі (фото нижче) листівки ми надсилаємо родичам та найближчим друзям. Як на мене вони не лише вітальні, але й інформативні.

Yana Smakula | Holiday Photo Card 2014

Цього року ялинку ми поставили у спальні. Чому, спитаєте ви? Тому що це практично єдина кімната у квартирі, де є двері. Відповідно ялинку можна закрити і на неї не будуть лазити наші коти, як на Еверест. Котів у нас, до речі, двоє. Киця мама і киця доця. Обидві чорні і страшенно вредні. Ось вони:

IMG_8350-1s

киця-доця

IMG_8350-1

киця-мама

Ялинку вони завжди прикрашають разом зі мною. Лесика ця процедура зовсім не цікавить, а кицьки ні на крок не відходять – переважно просто сидять і дивляться, або граються прикрасами.

IMG_8481-1

Цього року біля ялинки я постелила їм плед – вони на ньому по черзі сидять вечорами коли ми дивимось якісь серіали перед сном.

IMG_8487-1

IMG_8584-1

Фотографуватися вони у нас не дуже люблять, а от на руках лежали б постійно, особливо менша:

IMG_8586-1

IMG_8592-1

Повертаюся до ялинки та прикрас, бо фотографії наших кицьок я можу показувати непристойно довго. Отже ось таким чином виглядає спальня. Прокидаєшся, відкриваєш очі, а збоку новорічна краса! На ліжку – святковий плед для нас з Лесиком, це подарунок від Вікторії. Вона з Мариною та Марією цього року завалили нас різноманітними подарунками. Дякую, дівчата!

IMG_8663-1

На комоді збоку невеличкий новорічний дисплей – букет, свічка, ліхтарик, цукерка із ниток, фоторамка-напис Home (в якій ще треба поміняти фото) та ваза із червоними кульками, які не влізли на ялинку.

IMG_8668-1

IMG_8669-1

А ось так все виглядає вночі – ліхтарики світяться! Біля ліжка стоїть невеличке деревце, що також світиться, позаду нього – полотно, на якому я вже декілька місяців хочу намалювати картину, ніяк не зберуся це зробити.

IMG_8675-1

Вигляд з коридору:

IMG_8681-1

Ялинка цього року прикрашена майже так само як і минулого року. Виключення становлять саморобні об’ємні сніжинки – прикраси із картону, які ми зробили разом з Лесиком за допомогою ножів Spellbinders. Вони виглядають навіть краще ніж ті, що придбані в магазині!

IMG_8678-1

На ялинці також висять 12 червоних оленів, я їх цього року купила у США, коли їздила на навчання до Spellbinders. Під ялинкою – машинка, це упаковка від печива. Ми купили її декілька років тому лише зараз цієї упаковки.

IMG_8686-1

IMG_8687-1

На комоді стоять маленькі святкові будиночки:

 IMG_8691

На кухні цього року усе просто – невеличкий декор із подаруночками від подруг на столі. Одразу хочу зазначити, що така ідеальна чистота на кухні у мене буває лише на фотографіях. Зазвичай тут панує стандартна щоденна атмосфера.

IMG_8699-1

IMG_8700-1

Маленький новорічний магазин подарунків. Він ще й світиться, але цього року я забула вставити у нього батарейки, тому стоїть такий як є:

IMG_8703-1

Із-за будиночку визирає білий ведмідь:

IMG_8704-1

І усе це доповнюють два високих новорічних олені:

IMG_8709-1

Підставку під фрукти я переобладнала у підставку під новорічні кульки – наскладала золоті прикраси і поставила біля плити:

IMG_8710-1

На мікрохвильовці стоїть наш новорічний будиночок, він теж світиться.

IMG_8713-1

А з іншої сторони розташувалася таця із вазами, квітами, ліхтариком, янголом та маленькими ялинками. Ліхтарик та янголятко це також подарунки від Вікторії та Оленки. Дякую, дівчата!

IMG_8715-1

IMG_8719-1

Окрім цього кожне дзеркало у квартирі прикрашене невеличким віночком із червоним бантиком.

Ось і все! Я задоволена нашими прикрасами, головне, що є місця для сімейного фото, а усе інше – це дрібниці. З Новим Роком!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

5 Comments

  1. Дякую, дорогенькі, за таку чудову новорічну екскурсію!!!!!!!!!!!!! Я їх ддуужжее люблю)))))) це чудова традиція, яка надихає на 100%!!! І те, що головна прикраса у спальні, надає відчуття постійного життя у святі))) клас!!
   Кицюні – просто супер!!!!!!
   З Новим Роком!!!!!

  1. Як гарно! Скільки святкового декору! Дуже сподобалась композиція на обідньому столі. Ну і вечірне фото казкове.
   А моя киця, на мій подив, хоча й грайлива, ані трохи не цікавиться ялинкою. Та це добре, оскільки в нас немає можливості закривати її в якійсь кімнаті – ялика по-перше для дітей.

  1. Как же у вас все красиво и стильно! Спасибо, что поделилась, люблю твои экскурсии)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.