Натхнення з Pinterest #33. Листівки до Дня Народження

This post is also available in Українською мовою

Після майже 6-ти місячної перерви рубрика Натхнення з Pinterest повертається. Переглянувши статитистику блогу за минулий рік я зрозуміла, що записи із цієї рубрики є доволі популярними і тому вирішила продовжити її вести. Рубрика і далі виходитиме по вівторках, щоправда лише двічі на місяць.

Усі надихаючі мене зображення можна знайти у спеціальній дошці за цим посиланням – Inspiration & Colour.

Сьогодні моїм натхненням послужило наступне смугасте фото. Мені сподобалися кольорові смуги і я вирішила використати такий дизайн для виготовлення декількох листівок.

Натхнення з Pinterest #33. Листівка до Дня Народження

В результаті у мене склався ось такий комплект ніжних рожевих листівок до Дня Народження:

Натхнення з Pinterest #33. Листівки до Дня Народження

Для вашої зручності процес виготовлення фону та листівок, а також деякі хитрощі та поради зняті на відео. Приємного перегляду:

Будь ласка, не забудьте лайкнути  відео та поділитися ним з вашими друзями!

Трішки деталей:

Натхнення з Pinterest #33. Листівки до Дня Народження

Натхнення з Pinterest #33. Листівки до Дня Народження

Посилання, що містять літеру (E) на початку ведуть не у магазин Зроби Сам(А) (переважно іноземні магазини, магазини виробників). Інші посилання – на наш магазин Зроби Сам(А).


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Дуже дякую Яночка за чудові листівочки!!!!! Я люблю смужки!! Корисні поради і натхнення на весь тиждень))))))

  1. У мене практичне питання. А паперовий скотч потім не залишає слідів на папері? Чи не пошкоджує його? А листівки чудові, як завжди 🙂

   1. Ganna, дякую! стосовно слідів на папері – я такого не помічала, це буде залежати від виробника скотчу, якщо у вас скотч залишає сліди – оберіть скотч від іншого виробника, а стосовно того чи не пошкоджує папір – на відео я даю відповідь на це запитання

  1. Замечательные открыточки! Такие весенние 🙂 Спасибо за видео!

  1. Чудесный МК, интересно было посмотреть на процесс! Очень понравился фон и с использованием эмбоссинга! Открытки получились красивые, мне очень нравятся)))

  1. дуже класна ідея, дякую!
   Яно, поділіться секретом – після ембосингу папір зазвичай досить сильно покручений. що Ви робите аби його вирівняти? те саме, до речі, коли використовуєш спрей чи акварель, і я не знаю що з цим робити)

   1. Юля – дякую!

    Зазвичай дуже сильно крутить якщо увесь фон покрити пудрою чи спреєм. Щоб менше крутило треба прогрівати папір повільніше, спочатку рівномірно прогріти увесь, а потім гріти окремі ділянки і вже тоді плавити пудру.

    Зазвичай якщо папір дуже сильно покрутило я намагаюся розрівняти його руками та наклеїти на шматок цупкого картону трішечки меншого розміру.

   1. вставлю и свои пять копеек )))) бумагу ведет и от спреев и от краски и после эмбосинга… я в таком случае, после полного высыхания ложу лист под пресс минут на 20 (несколько томов детской энциклопедии ))), или после приклеивания на основу – вся открытка идет под пресс, а уже потом приклеиваются украшения, если таковые имеются. Это конечно, замедляет процесс изготовления открытки, но итог меня радует, работа получается ровной и аккуратной.

    1. так, так, прес це також хороша порада 🙂 у мене щоправда на таку конструкцію місця бракує і терпіння, тому я все руками-руками 🙂

  1. Дякую, дякую, дякую!!))) Яка чудова ідея, пез штампів з підручних матеріалів, дуже гарна ідея!)). Дякую, Яночко за МК!)

  1. дуже гарні…мені все більше подобаються простенькі листівки! вони сама елегантність)

  1. Яночка, спасибо за простую и лаконичную идею! И всё-таки у меня не получилось так же просто и быстро. Но… я попробовала! Поучилось очень по-своему 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.