Натхнення з Пекіну!

This post is also available in Українською мовою

Саме такою є тема нового квітневого челленджу у блозі Altenew, який я маю честь хостити. Чесно зізнаюся, настільки приємно робити листівки для якоїсь такої особливої події, а головне шукати для цих листівок абсолютно незвичне натхнення! Люблю ось так виходити за рамки свого комфорту.

Yana Smakula | Altenew April Challenge: From Places Abroad - China

використала: Painted Butterflies, Fenstone Decorative Element

Ось клаптик фотографії, яку я використала для виготовлення цієї роботи. Це фото я зробила ще у 2010 році, коли ми з Лесиком були у Китаї, але і досі вважаю його надзвичайно надихаючим, ви лише погляньте на усе це золото! Така краса!

Yana Smakula | Altenew April Challenge: From Places Abroad - China

Заохочую вас взяти участь у цьому конкурсі, зауважу, роботу слід виготовити використовуючи штампи від цього виробника. Але в якості винагороди ви можете отримати чудовий приз! Як на мене, це дуже хороша мотивація. Я свого часу таким чином виграла близько десятка штампів 😉 . Головне дійсно мати не меті зробити маленький шедевр і вразити ним усіх навколо. Успіхів вам!

П.С. Штампи Altenew можна придбати у їхньому онлайн магазині. В залежності від ваги вашого пакунка пересилка до України обійдеться вам в районі $10.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

21 Comments

  1. Дуже подобається! Яке дивовижне фото для натхнення! Якщо чесно, дуже цікаво було б подивитися на процес створення цієї листівки!

   1. Дякую, Анно! тут усе дуже просто – спершу штампуються контури метеликів і покриваються золотою пудрою, далі виготовляються смужки золотого картону і підклеюються збоку. Поверх клеїться золота лейба, на неї напис. Знизу додається шнурок і це все приклеюється на основу.

    1. Яно, щиро дякую! Адже листівка така гарна та незвична!

  1. Дуже гарна. І кольорова гамма і цікаво зроблений фон, та в мене нажаль не відкривається посилання на блог((, а так би хотілось подивитись на цю красу повністю()

   1. Наталю, дякую! Вже б мало відкритися, на той момент пост ще не був опублікований у них 🙂

  1. Чудова листівка.Одразу повіяло якимось китайським мистецтвом :).Жаль,що в мене немає штампів від Altenew 🙁 ,а так я б з задоволенням взяла участь у конкурсі.

  1. Какие цвета красивые! Открытка как всегда прекрасна)

  1. Яночко, от я вже її розгледіла у всій красі!)) Вона неперевершена!) Водночас багато слів і нічого не хочеться говорити!) Таке буває!?) Вона просто бомбезна!!!!!!)))) Щоб отих метеликів….., і так обіграти…. дуже, дуже, дуже вишукано!)) Дякую, Яночко, милуюся, така краса!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.