Метелики для Hero Arts

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні по обіді заходьте до блогу Hero Arts, я показую декілька робіт (подарункову коробочку, листівку та трубочки для верчіки) використовуючи чудовий ніж Swallowtail Butterfly. Буду рада вашим коментарям!

Hero Arts Butterfly Gift Wrap

А поки ви в блозі Hero Arts обов’язково гляньте на прев’ю новорічних новинок/новорічного каталогу. Я думаю, ми будемо щось замовляти у магазин, тому якщо ви хочете щось прибрати – обов’язково пишіть, щоб я знала, що купувати. Я знаю, ви такі ж фанати цієї компанії як і я 🙂 .

Holiday Collection Sneak Peek #4

Матеріали:

Hero Arts Snow Layering Paper Hero Arts Swallowtail Butterfly Fancy Die DI133 Hero Arts CL877 Vaulted Letters By Lia Hero Arts AF263 Ultra Pink Mid-Tone Ink Hero Arts DC115 Stamp & Cuts Christmas Tags

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

5 Comments

  1. У пості ніби шматочок літа і трішки зими! Літо таке яскраве – як чудово виглядає жовтий та малиновий (мій монітор навіть показує колір фуксії) – чесно кажучі, мені й на думку не спало іх використовувати разом, але вони дидовижно дружать на твоїй коробочці!
   І така чудова зима, запорошені снігом будиночки, у повітрі відчувається аромат імбирного печива, чуються Різдвяні пісеньки)))

  1. О, вже почалася підготовка до зими і новорічних свят!

  1. Таке соковите поєднання кольорів!) Вони рвуть око!) Та рвуть приємно, радісно, даруючи насолоду!) Дякую, Яночко!)

  1. Згодна з babypusya! Який контраст!!!!! Це бомба!))))) Дякую, Яночко!!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.