Маскування, штампування, маскування, штампування (в гостях у Дженніфер Магваєр)

This post is also available in Українською мовою

Рік тому одного прекрасного ранку я отримала листа від усім відомої Jennifer McGuire. Дженніфер питала мене, чи не хотіла б я зняти відео для її блогу. Та хіба про таке можна питати? Я не те що хотіла, я від радості пищала як справжнє порося. І ось декілька днів тому Дженніфер опублікувала у своєму блозі мої листівки і моє гостьове відео. Я чесно кажучи боюся його дивитися, соромлюся. Якось так мені незвично, неймовірно приємно та й водночас сором’язливо. Мені взагалі слів бракувало (і досі бракує) коли в понеділок зранку я побачила у себе на пошті листа від неї із повідомленням, що вона його опублікувала. А потім мільйон листів на пошті від читачів-глядачів. Я просто роззявила рот, загубила всі слова і всі думки і нічого не могла сказати.

Маскування, штампування, маскування, штампування

Для мене це неймовірна честь, це вершина Евересту, це пік творчості, це… ось знову мені слів бракує. Не знаю яким чином мені настільки пощастило, але я безмежно рада цьому. І хочу сказати, мрії збуваються. Збуваються навіть такі, про які ви ніколи не мріяли, бо мріяти страшно.

Заходьте до блогу Дженніфер подивитися на листівки та відео.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

30 Comments

  1. Бачила вже у ФБ, але й тут напишу – мегакруті листівки! Щодо піку творчості – не погоджуюсь, Яно, твій творчий арсенал ще багато чим нас здивує.

  1. Яночко, вітаю !) Я дуже рада за тебе . Та дивуюся, із твоєї сором’язливості. Ну хіба могло бути інакше. Ти ж зірочка у скраповому світі!)) Ти просто супер зірка та супер майстер це мало статись в любому випадку. Щиро вітаю та бажаю нових зльотів в творчості!) Ти просто супер!!!!

  1. Яно, листівки неймовірні. І мене зовсім не дивує, що вашу творчість так високо цінують в світі скрапа, це цілком заслужено.
   А підкажить, будь ласка, коли ви робили маску для листівок, щось підложили всередину аркуша, щоб коло від ножа вирізалось тільки на одній сторінці аркуша?

   1. дякую, Ірино!
    Я вже і не пам’ятаю як там на відео, я його ще минулого літа знімала. Але скоріш за все я спершу вирізала коло, а потім зігнула аркуш. Так простіше, ніж щось підкладати.

  1. Мої найщиріші вітання! Дуже класна ідея та реалізація! Щодо піку не погоджуюся, просто впевнена, що в тебе попереду багато запрошень, світових ДК та неймовірних ідей!

  1. Поздравляю! Очень крутые открытки, такая кропотливая работа! Интересная техника штампования, возьму на заметку)

  1. Не согласна по поводу пощастило. Это не везение, а заслуженное признание. За которым стоит невероятный талант и много тяжёлого труда. Представление у Дженнифер это естественный шаг для тебя 😉
   Открыточки гениальны! Как всегда насладилась видео. Вот все таки люблю я когда голос вживую (а не наложен после). Я понимаю, что технически, при таких объёмах как у тебя невозможно всегда делать вживую. Однако так как-то позднее что ли звучит 😉
   Поздравляю!!!!

   1. Я со Светой согласна.Это не удача,это тяжелый труд и заслуженный успех)
    Поздравляю! Пусть весь мир знает,какие в Украине талановиті дівчатка)))))

    1. ахаха ) розсмішила ти мене, Віка :))) талановиті дівчата. Так, ми всі дуже талановиті 🙂
     дякую!

   1. дякую, Світлано 🙂 я коли вживу записую, то багато “бекаю” і довго думаю, відео тоді виходять довшими, по 10-15 хвилин. Особисто мені легше писати відразу із звуком, але із накладеним якось ніби професійніше виглядає 😀
    і дякую! буду сподіватися, що далі на мене ще чекає щось дуже цікаве 🙂

  1. Яна, поздравляю! Ты – большая молодец и пример для многих наших рукодельниц. Удачи тебе и вдохновения.

  1. Вітаю зі здійсненою мрією! Чудова ідея для листівки! Яно, після перегляду твоїх відео завжди хочеться творити! Дякую!

  1. Вітаю від усього серця!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мрії збуваються!!!!!!!!! Але за цим стоїть важка праця! Так тримати! Ти приклад для нас))
   Яночка, ну круті листівки!!!!! Ідея бомбезна))!!!!!!!!!!!

  1. Вітаю!!! Дуже гарні листівки! І Ваш блог завжди приємно читати! 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.