Майстер класи Spellbinders Україна

This post is also available in Українською мовою

Якщо ви уважно слідкуєте за записами у Зроби Сам(А),  то ви знаєте, що учора 5-го жовтня, ми були у Києві і проводили Дні Spellbinders. Подія відбулася у затишному видавництві “Смолоскип” у центрі Києва. Ось фото, яке я встигла зробити в неділю зранку із внушрішнього двору видавництва:

Дні Spellbinders. Київ, видавництво Смолоскип

Узагалі, там таке затишне і красиве місце! Я була навіть рада, що ми приїхали значно раніше ніж планували і у мене було трішки часу “популювати” на пташок із фотоапаратом. Ось ще декілька фото:

Дні Spellbinders. Київ, видавництво Смолоскип Дні Spellbinders. Київ, видавництво Смолоскип Дні Spellbinders. Київ, видавництво Смолоскип Дні Spellbinders. Київ, видавництво Смолоскип Дні Spellbinders. Київ, видавництво Смолоскип

Подія була розділена на дві частини, першою з них займався Лесик, це була презентація новинок, а потім проходила друга частина – майстер класи. Проведенням яких займалася я. Тому розповідаю трішки детальніше про МК, усі фото, до речі, можна подивитися на сайті Spellbinders Україна.

Майстер клас проходив у просторій кімнаті із вікнами, які зовсім не пропускали світло та чорними велюровими шторами; тому багато учасників порівнювало це із залою у казино – там теж непомітно летить час і ти зовсім не знаєш яка година – так працювали і ми 🙂 .

Майстер класи Spellbinders Україна. Київ, 5.10.2014

Спершу ми вчилися виготовляти квіти із паперу – робили соняшники і айстри. Я розповідала як треба і як не треба робити.

Майстер класи Spellbinders Україна. Київ, 5.10.2014

А потім – новорічну листівку:

Майстер класи Spellbinders Україна. Київ, 5.10.2014

Для тих, хто був на майстер класі, наводжу перелік матеріалів, які ми використали (включаючи ті, що входили у ваші пакуночки). А також схожі матеріали (наприклад, папір Hero Arts інших кольорів).

Посилання ведуть на Зроби Сам(А), маркери – на сайт American Crafts, а ті, назва яких починається на DC – на dovecraft.com.ua


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Большое спасибо за проведенный мастер класс.
   Олесю за презентацию новых ножей, папок и нового для нас направления в декоре скрапбуконгом Gilded Life.Глаза разбежались, а в голове начались созревать планы как и куда можно применить.
   Яне за внимание к каждому ученику, как мне показалось ни один вопрос не оказался без ответа. Получали ответ и помощь.
   Первый мастер класс был посвящен изготовлением цветка ножами Spellbinders, до этого я и не задумываль, что буду сама делать цветы, а не покупать готовые.
   Второй мастер класс, открыл новую техники по теснению, изготовлению снежинок без применения пудры для эмбоссинга и фена. И получения результата который не ожидала увидеть до проведения мк.
   Воскресенье пролетело незаметно.

   1. я думаю усе тоді б закінчилося постійним хіхіканням і ніхто б нічого не зробив 😀 ми ж можемо і до Луцька приїхати, тільки треба групку людей назбирати 🙂

  1. Презентация была прекрасной! Результаты МК очень красивые. Жаль, что не хватило сил на мк, Может в другой раз)))

  1. Яночка, прошу пробачення, що трішки із запізненням пишу відгук). На роботі багато справ було)…Але то таке)))
   Перш за все хочу сказати велике ДЯКУЮ за організацію і проведення! Я так давно мріяла особисто познайомитися із тобою і моя мрія здійснилася!!!!! Ура!!!!!!!
   Я на 100% приєднуюся до слів Лесі)… Квіти неймовірні за красою; дякую за маленькі секрети їх виконання і за папір, з яких ми їх робили)) Всім кому я позували квітку – дуже сподобався папір (вразила якість та приємний дуже на дотик). Мій список бажань поповнюється). Другий майстер-клас взагалі вразив усім)) Знову приєднуюсь до слів Лесі)). Нова техніка у тисненні; на всі запитання були відповіді; відкрила для себе новий ніж.
   Все пройшло як на одному диханні!
   Щє особлива подяка Лесику, за терпіння)

   1. я вже починала переживати 🙂 Оленко, дякую за відкуг! І окрема вдячність за подарунок – він вже встиг опинитися на декількох фото моїх нових листівок 😀
    Я теж страшенно рада, що ми нарешті познайомилися в реальному світі, сподіваюся, бачилися не востаннє 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.