Майстерня Різдвяних Листівок. На старт, увага, штампуємо! Організаційний пост

Майстерня Різдвяних Листівок 2014. Попередній підсумок

This post is also available in Українською мовою

У нас з вами залишилося ще два дуже цікавих уроки майстерні, але перш ніж ми до них перейдемо (а буде це завтра і після завтра) я б хотіла підвести перші підсумки і виділити декілька листівок, які сподобалися мені найбільше.

Майстерня Різдвяних Листівок. На старт, увага, штампуємо! Організаційний пост

Перш за все хочу сказати, що я дуже переживала. Це перша подія такого роду для мене і я не була впевнена чи будуть бажаючі взяти у ній участь. Я взагалі думала, що ми продамо не більше 10 наборів для майстерні і це перетвориться на справжнє фіаско. На щастя, я помилялася.

Я безмежно рада кожному учаснику і протягом останніх двох тижнів із величезною цікавістю відкривала кожний новий імейл-повідомлення про нові листівки від вас.

Скажу по секрету, що зараз я вже займаюся розробкою нової майстерні із новими наборами матеріалів. Ми з Олесем працюємо над дизайнами нових ексклюзивних товарів для цієї події.

Не буду більше дражнитися, перейду до попередніх підсумків. Хочу нагадати, що серед тих, хто придбав набори для майстерні буде розіграний подарунок (про нього згодом), а серед тих, хто до 14-го грудня включно додасть посилання на свої листівки із використанням товарів для МРЛ’14 у форму для посилань (що є в кінці кожного запису із уроками майстерні) буде розіграно ось такий приємний подарунок для “штампувальника” – в нього входить великий набір штампів, три великі штемпельні подушечки від ClearSnap (крейдове чорнило нової формули, дуже хороше), одна пляшечка бірюзового спрею від ClearSnap, один набір із трьома кольорами паєток від Hazel & Ruby (я обожнюю пляшечки в цих наборах і постійно використовую їх як “пропси” для фотографії своїх листівок) і маленький пакетик пластикових прикрас.

 Майстерня Різдвяних Листівок 2014. Попередній підсумок

Переходимо до листівок!

Одразу зізнаюся, мої улюблені – із ліхтариками! Вони у всіх вийшли такими красивими і різнобарвними, очей не відірвати!

Оленка і Настя потішила оранжевими ліхтариками на листівках із новорічними гірляндами:

HCW-Summary-1

HCW-Summary-2

Марина оригінально “заплела” гірлянду у красивий віночок:

HCW-Summary-3

Ганна узагалі “вбила мене наповал” своєю оригінальністю – вона відштампувала ліхтарики на бантиках! Хто б міг подумати! Дуже красиво!

HCW-Summary-4

Оля використала чудове поєднання кольорів – червоний та золотий, в результаті у неї вийшов дуже гарний віночок!

HCW-Summary-5

Говорячи про віночки, Настя також скористалася дуже красивою кольоровою гамою – поєднала жовтий та сірий кольори:

HCW-Summary-6

У Олександри склалася стильна листівка у сіро-синіх тонах:

HCW-Summary-7

І на завершення – ще одна листівочка від Олі із красивою кольоровою гамою:

HCW-Summary-8

Молодці! Так тримати! Чесно кажучи, відмітити я хотіла б усіх, але якби я це зробила цей запис був би безкінечно довгим. Я отримала масу задоволення від перегляду ваших робіт та блогів і відкрила для себе декілька нових талантів. Дуже рада, що і у нас є дівчата, які роблять ТАКУ красу!

Не забувайте додавати свої посилання у спеціальну форму, що знаходиться в кінці кожного запису. Якщо не помиляюся, вона буде відкритою до кінця грудня. Якщо ж треба відкрити її на довше – дайте знати, я її продовжу.

Дякую вам!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

17 Comments

  1. Яночка, спасибо тебе за организацию такого классного проекта! Я остановилась на четвертом дне и дальше пока не могу продвинуться из-за нехватки времени. Надеюсь, показать хотя бы готовые открытки в ближайшее времяю. Кстати, Анюта тоже сделала одну открытку 🙂

   1. Ох Марина, вірю! Нехватка часу це просто якась катастрофічна зараза 🙂 навітю Анюта зробила? Супер!

  1. Гарний підсумок, чудові роботи у дівчат – дійсно дуже багато талановитих читачів у тебе Яночко :))

  1. Какие чудесные работы!!! Просто невероятные! Как же здорово творить командой- это особая атмосфера и очень хочется тоже в неё окунуться))) Молодцы девочки и Яна, спасибо за такие вдохновляющие и чудесные посты и проекты! 🙂

   1. повністю погоджуюся, Оля! Дійсно творити кмандою набагато більш захоплююче та надихаюче 🙂 дякую 🙂

  1. Дякую з такий цікавий проект, за купу ідей зі штампами, за скриньку листівок до свят! :)) І це така неочікувана приємність, що й мене тут трошки згадано ;)))

  1. Дуже красиві та оригінальні роботи, пройшла по посиланнях, дуже, дуже цікаві блоги та дуже цікаві особистості господарюють у тих блогохатинках!) Дякую, Яночко, за такі чудові проекти, дякую за можливість познайомитись з такими чудовими дівчатами, з нашими вітчизняними перлинками). Дякую за чудові розгорнуті МК, дякую за чудово проведений час, вже чекаю з нетерпінням наступні уроки)

  1. ..вааууу..себе я тут точно не очікувала побачити, а тому приємно подвійно))) Роботи і справді дуже красиві та оригінальні! Навіть хочеться дещо повторити 🙂

  1. Дівчата я теж з вами!!!! )))
   Яночка, дякую-дякую-дякую, що таке організовуєш для нас!!!! Я прихильниця в гарному розумінні цього слова))) …Все зроблено та продумано з такою любов’ю) І не тільки я це відчуваю, а відчувають інші, коли бачать роботи які створюються з твоєю допомогою Яночка! Погоджуся з Олею Смайлік, що робота в команді дає відчуття єдності і це здорово!!
   А дівчата дійсно у нас ддуужжее талановиті і креативні!!! Молодці)) Зазвучали патріотичні нотки))))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.