Майстерня різдвяних листівок 2013 | Використання сірого кольору для надання об’єму. Створення візуально об’ємної листівки

This post is also available in Українською мовою

Майстерня різдвяних листівок 2013 продовжує свою роботу! Під час сьогоднішнього уроку ми з вами навчимося надавати білим фігурам об’єму використовуючи тіні та створимо візуально об’ємну одношарову листівку.

Майстерня різдвяних листівок 2013

Використання сірого кольору для надання об’єму

Працюючи із (у даному випадку) зимовими зображеннями ми так чи інакше стикаємося із білим кольором – білим снігом, білими засніженими дахами будинків, білими сніжинками, білими сніговиками. Відтак з’являється питання: яким чином можна виділити білий та зробити його білішім на фоні іншого білого? На допомогу в таких випадках завжди приходить сірий.

У цьому записі на прикладі листівки Sending Christmas Joy я покажу як використовуючи сірий колір додати тіней та зробити зображення об’ємним та більш реалістичним.

Ще з уроків малювання ми з вами знаємо, що та частина об’єкту, що знаходиться ближче до нас здається світлішою, та що далі – темнішою. Розмальовуючи зображення сніговика для листівки я дотрималася саме цього принципу: контури обвела сірими маркерами, а серединку залишила білою.

Майстерня різдвяних листівок 2013 | Використання сірого кольору для надання об'єму. Створення візуально об'ємної одношарової листівки

Створення візуально об’ємної листівки

Як видно на фото вище моя листівка Sending Christmas Joy не містить об’єму, проте завдяки плавному переходу кольору від темнішого синього зверху та по боках до світлішого синього до середини та низу створюється відчуття глибини.

Для досягнення такого ефекту я зробила наступне:

 1. Розпочала роботу на білому аркуші акварельного картону.
 2. Відштампувала зображення сніговика та розмалювала його маркерами Chromatix. Детальніше про розмальовування маркерами читайте за цим посиланням.
 3. Окремі ділянки сніговика (шапку, шарф, морквину, контури снігових куль) покрила пудрою для гарячого ембоссінгу. Детальніше про цю техніку можна дізнатися у цьому відео.
 4. Рандомно відштампувала декілька сніжинок та покрила їх прозорою пудрою для гарячого ембоссінгу. Що таке гарячий ембоссінг читайте тут.
 5. Використовуючи спеціальний інструмент для тонування нанесла блакитне чорнило на білий фон. Детальніше про тонування можна дізнатися у цьому записі.
 6. Доповнила листівку червоним прапорцем із написом-привітанням.

На створення цієї роботи мене надихнула ось ця листівка.

Майстерня різдвяних листівок 2013 | Використання сірого кольору для надання об'єму. Створення візуально об'ємної листівки

Майстерня різдвяних листівок 2013 | Використання сірого кольору для надання об'єму. Створення візуально об'ємної листівки

Детальний перелік матеріалів для цієї та інших листівок з цієї серії уроків можна знайти на окремій сторінці за цим посиланням.

Майстерня різдвяних листівок 2013 Домашнє Завдання

Розмалюйте зображення сніговика, додайте тіней використовуючи сірий колір, посипте його блискітками та зробіть дійсно святковим За бажанням, використайте виготовлене зображення для листівки.

Форма для посилань буде відкрита до 15.12 включно.

Щоб записатися через форму: натисніть Add your link; на сторінці що відкриється заповніть: Link (посилання на запис у вашому блозі про Майстерню), Link title (назва вашого блогу або ваш нік), Email (ваша імейл адреса). Нижче під написом Image source оберіть іконку для відображення у формі для посилань. Натисніть done.

 Loading InLinkz ...

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Как красиво! Столько полезного в уроках каждый день! Спасибо большое!
   С выполнением домашних заданий, к сожалению, сильно отстаю:(

   1. Nura – дякую! потрібно наздоганяти 🙂 завтра і на вихідних буде час надолужити 🙂

  1. Уже 4 день занятий, а я все не успеваю делать домашнее задание)) Буду стараться успевать.
   Яночка, прекрасный урок (как и предыдущие)! Много нового и главное доступное! СПАСИБО огромное!!!!

  1. Класна листівка і, як завжди, корисний урок! Залишилося знайти час на виготовлення листівок(((

  1. Сніговичок дуже гарний! Все що ти робиш і показуєш нам – це уроки на все життя! Дякую тобі за все!!! 🙂

  1. Яна, спасибо большое за уроки! Очень доступно, очень красиво и очень полезно! Почему-то моей картинки не видно, я ее точно вставляла..

   1. Наталия – нема за що! спробуйте вставити ще раз. можливо щось пішло не так

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.