Майстерня Різдвяних Листівок. На старт, увага, штампуємо! Організаційний пост

This post is also available in Українською мовою

Майстерня Різдвяних Листівок. На старт, увага, штампуємо! Організаційний пост

Це організаційний запис для тих, хто планує брати участь у Майстерні Різдвяних Листівок 2014 (МРЛ’14) від блогу та інтернет магазину Зроби Сам(А).

Приєднуйтесь до Майстерні Різдвяних Листівок 2014 від блогу та інтернет магазину Зроби Сам(А)!

Майстерня проходитиме у онлайн форматі у вигляді фото та відео майстер класів у блозі Зроби Сам(А) починаючи з 24-го листопада і триватиме два тижні. Ви матимете вічний доступ до Майстерні та навчальних матеріалів.

Протягом 10 днів ми з вами навчимося виготовляти одношарові листівки, які можна сміло надсилати поштою, листівки у стилі Чисто і Просто із мінімальною кількістю прикрас та інші листівки до Новорічних та Різдвяних свят.

Для участі у майстерні учасникам необхідно буде придбати комплект матеріалів, щоб буде підготовлений спеціально для цієї події. Учасники майстерні також отримають тимчасову знижку на придбання інших товарів у Зроби Сам(А).

Важливі дати:

 • 10 листопада | Розпочинається продаж наборів для МРЛ’14. Вартість 250 грн + 20 грн доставка, тобто 270 грн. Безкоштовна доставка на набори не діє. Доставка наборів платна. Набори збираються та відправляються лише після повної передоплати. Персональні знижки на набори не діють.
 • 18-19 листопада | Розпочинається відправлення наборів для МРЛ’14. Відправлення буде проводитися із затримкою в 1-2 дні після оплати, а не згідно стандартного розкладу відправлень магазину. Це спричинено тим, що набори будуть збиратися лише після того, як вони будуть оплачені.
 • 24 листопада | Стартує перший урок майстерні. Майстерня триватиме з 24-го листопаду до 5-го грудня. Уроки будуть у вільному доступі, їх зможуть переглянути усі.
 • 8 грудня | Попередній підсумок роботи майстерні.
 • 15 грудня | Остаточний підсумок роботи майстерні. Розіграш подарунків серед учасників, що придбали набори для МРЛ’14

Відповіді на запитання:

Чи можна приймати участь у МРЛ’14 не купуючи набір матеріалів від Зроби Сам(А)?

Можна, але вам буде доволі складно це робити, оскільки уроки МРЛ’14 розроблені спеціально з врахуванням матеріалів із набору.

Чи можна отримати безкоштовну доставку набору матеріалів для МРЛ’14 якщо я зроблю додаткове замовлення у магазині на суму 400 грн і більше?

Так, можна. Якщо ви розміщаєте замовлення на інші товари (окрім набору для МРЛ’14) на суму 400 грн, то ви будете мати безкоштовну доставку набору для МРЛ’14.

До якого числа можна придбати набори для МРЛ’14?

Кінцевого терміну продажу немає, тобто можете купувати набори до кінця грудня.

Чи можна замовити доставку набору для МРЛ’14 в іншу країну?

Можна, все це оговорюється індивідуально.

Що ми навчимося робити під час майстерні?

Орієнтовний розклад:

 • 24.11 – Одношарові листівки. День 1
 • 25.11 – Одношарові листівки. День 2
 • 26.11 – Листівки із відштампованим фоном. День 1
 • 27.11 – Листівки із відштампованим фоном. День 2
 • 28.11 – Менше = Більше. Скрап папір у CAS листівках. День 1
 • 1.12 – Менше = Більше. Скрап папір у CAS листівках. День 2
 • 2.12 – Комбінування та накладання штампів. Робота із різними кольорами чорнила. День 1
 • 3.12 – Комбінування та накладання штампів. Робота із різними кольорами чорнила. День 2
 • 4.12 – Віночки в новорічних листівках. День 1
 • 5.12 – Віночки в новорічних листівках. День 2
 • 8.12 – Заключний день. Додаткові ідеї. Кращі роботи учасників.
 • 15.12  – Підсумок. кращі робити учасників. Розіграш подарунку.

Чекаємо на вас у Майстерні Різдвяних Листівок 2014!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

32 Comments

   1. Свєта – сьогодні-завтра думаю вже будуть фото наборів. Я зараз просто таки розриваюся між пакуванням валізи, редагуванням фото листівок для майстерні і величезною купою інших справ, які маю надію встигнути до кінця дня неділі 🙂

    1. в моих глазах ты просто герой! не представляю, как ты все успеваешь! и держу за тебя кулачки! пускай все получится))) очень хочу уже увидеть наборчик. и еще больше – его заполучить ) надо в виш-лист поставить. может, муж на др подарит 😉

     1. а хто сказав, що я все встигаю? 😀 ооо, у мене скільки не встигнутих ідей є 🙂 дякую! наборчики вже є в магазині ось тут http://goo.gl/Y6DC8L

  1. Я, я, я..записуюсь)
   Хотіла ще поцікавитись що потрібно купити додатково (прикраси, клеєві квадратики, заготовки для листівок, кольора чорнил для штампів)?

  1. Ууууу, я теж хочу! А це означає що кожного дня треба буде робити листівку і виставляти її щоб потім брати участь в розиграші?

   1. Христя – я спершу хотіла так зробити, але потім подумала, що подарунок варто розіграти просто серед тих, хто придбає набір. З досвіду знаю, що не всі встигають робити, в когось робота, діти і .т.д. і відповідно часу менше на виготовлення листівок.

    1. Мене просто лякає саме обовязок учасника робити листівки і виставляти, якщо це не обовязково а за бажанням, то я теж хочу брати участь. Бо зараз трохи напряг з часом, і я точно знаю що не матиму змоги активно брати участь, хоча слідкувати буду кожного ранку за новою статтею 🙂 ПС: немає доречі ніяких оновлень коли вже приїдуть штампики http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=12249&parr_uid=160

    1. О, тоді супер, бо мене лякає саме активна участь, зараз трохи напряги з часом і не матиму змоги робити часто листівки і виставляти. Якщо це не є обовязкова умова участі то це пречудово! ПС: немає ніяких новин коли приїдуть штампики http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=12249&parr_uid=160

     1. Христя, ми ще не мали нагоди їх замовити. Це все далі планується з дня на день, ми мали інші замовлення, трішки більш нагальні, тому це відтягувалося. Коментар до речі цей чомусь потрапив до спаму. Добре що я його там побачила.

  1. Я вже жду-жду!!!!)))))) …Яночка, ти молодчинка і все встигнеш!!!!)

   1. дякую, Оленко 🙂 от пилосошу зараз, щоб не залишати вдома повний бардак і в перерві бігаю то до посудомийки то до ноутбуку 😀

  1. Как здорово и интересно!!! Ух, как хочется с вами! Девочки, хорошего вам времяпровождения))) Буду с удовольствием наблюдать за вашими чудесными творениями 😀

  1. Яночка! А якщо я не маю бажання реєструватися у фейсбуці, тут, в блозі, можна буде отримувати інформацію?

   1. так, звичайно можна тут. там просто автоматично на пошту приходять сповіщення про всяку інформацію. тут я її також публікую, просто із затримкою.

  1. Яно, дуже хочу взяти участь. Дуже сподобалися торічний марафон листівок то обмін, тож цього року теж з вами 🙂 Що треба зробити і куди сплатити? )))

  1. І я і я теж з вами!!!! Це просто супер!!! Обожнюю Яночко твої ідейки 🙂 🙂 !!!

  1. ой и яже хочу!!!жду не дождусь!просто оформить в магазине и оплатить?

   1. Марина, да, оформите покупку набора в магазине, дождитеь счета и оплатите, потом дождитесь достаки. А с 24 ноября начнуться МК, вдохновляйтесь и творите )))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.