Зроби Сама(А) | Майстерня Романтичних Листівок 2015. Урок №4 Інкрустоване різання + написи з кольоровою тінню

Майстерня Романтичних Листівок 2015

This post is also available in Українською мовою

Запрошую вас долучитися до нової Майстерні від Зроби Сам(А) і зробити декілька романтичних і не тільки листівок у стилі Чисто і Просто використовуючи ексклюзивний комплект матеріалів від нашого магазину.

Майстерня Романтичних Листівок 2015

Майстерня проходить у онлайн форматі у вигляді коротких фото майстер класів у блозі Зроби Сам(А). Ви маєте вічний доступ до Майстерні та її навчальних матеріалів.

Протягом 5 днів ми з вами навчимося виготовляти різноманітні романтичні листівки, а також листівки загальної тематики у стилі Чисто і Просто із мінімальною кількістю прикрас та акцентом на вирізані на машинці елементи.

Для участі у майстерні учасникам необхідно придбати комплект матеріалів, що підготовлений спеціально для цієї події. Зауважу, вам необхідно мати машинку для різання та тиснення для можливості участі у Майстерні.

Майстерня Романтичних Листівок 2015

Важливі дати:

 • 5 лютого | Розпочинається продаж наборів для Майстерні. Безкоштовна доставка на набори не діє. Персональні знижки на набори не діють.
 • 9-13 лютого | У блозі Зроби Сам(А) будуть опубліковані уроки для Майстерні, вони будуть у вільному доступі, їх зможуть переглянути усі.
 • 23 лютого | Підсумок роботи майстерні.

Відповіді на запитання:

Чи можна приймати участь у Майстерні не купуючи набір матеріалів від Зроби Сам(А)?

Можна, але вам буде доволі складно це робити, оскільки уроки Майстерні розроблені спеціально з врахуванням матеріалів із набору.

Чи можна замовити доставку набору для МРЛ’14 в іншу країну?

Можна, все це оговорюється індивідуально.

Я хочу вчитися! Посилання на уроки:

Чекаємо на вас у Майстерні Романтичних Листівок 2015!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

   1. Hi Pat! This is simply an announcement of my next class using exclusive Spellbinders products which include sentiment dies in Ukrainian 🙂

  1. Моїй радості немає кінця!))))) уууррааа!!!! Я приєднуюсь!!!!!
   Нові ножі класні!!!!!!)

  1. так хотелось снова поучаствовать, после рождественской мастерской 🙂 но не получится, ножи мне не особо нужны с плоттером, жаль 🙁

  1. Ура, ура, мій набір вже в дорозі!) Я з вами!) Жду з нетерпінням, і дуже радію з того, що ви це зробили, написи – українською, це дуже круто, вітаю вас і нас майбутніх власників з цими чудовими дивайсами!) буде щось новеньке та цікаве, з трепетом чекаю майстерню!) листівки я розумію будуть дуже позитивними та соковитими))

   1. соковитими однозначно 🙂 я навмисне підбирала папір, щоб був у яскравих та насичених тонах.
    я якраз сьогодні закінчила виготовляти листівочки для майстерні, зараз буду їх обробляти і писати-писати-писати 🙂 я теж не дочекаюся 🙂

  1. Ой, як чудово!
   Йду замовляти набірчик і чекаю з нетерпінням старту майстерні!

  1. суперська новина! я записуюся! вже не можу дочекатися початку! так кортить робити листівочки з цими ножами!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.