Літній блог хоп від Spellbinders UA. Card Creator + Подарунки!

This post is also available in Українською мовою

Ви вже, напевно, звикли, що на початку місяця ми з дівчатами із української команди Spellbinders влаштовуємо блог хоп щоб нагадати вам про наш сайт, заохотити використовувати ножі Spellbinders ледь не щодня, надихнути, навчити і звісно ж потішити подарунками! Запрошую усіх вас приєднатися до нашої дружньої компанії!

Літній блог хоп від Spellbinders UA. Card Creator + Подарунки!

Цього разу ми опановували ножі для виготовлення листівок стандартних розмірів – Card Creator. Кожна із нас зробила листівочку використовуючи інший набір ножів щоб показати їхню універсальність та красу! Ось клаптик моєї роботи, повністю на неї можна подивитися на сайті Spellbinders UA:

Yana Smakula | Spellbinders Card Creator 6x6 and Labels One You Are Loved Card. Video

Подорожуйте блогами разом з нами, залишайте коментарі та приймайте участь у розіграші чудового подарунку! Деталі про розіграш нижче.

Поїхали!

Подарунки!

Наш блог хоп не обходиться і без подарунків! Отримайте нагоду виграти ножі від Spellbinders!

S6-012

Подарунок – набір ножів 5 x 7 Mystical Embrace, S6-012

Щоб взяти участь у розіграші подарунку, будь ласка, розмістіть у своєму блозі та/або соціальній мережі (Facebook, Вконтакті, Instagram) запис про наш блог хоп, банер блог хопу, дайте посилання на Spellbinders UA www.spellbinders.com.ua та розкажіть нам чи є у вас ножі Card Creator! Прохання по закінченню конкурсу посилання та записи не видаляти.

Посилання приймаються до 15-го червня включно. Переможець буде оголошений 18-го червня на сайті Spellbinders UA. Якщо ви приймали участь у попередньому блог хопі і по його закінченню видалили запис у своєму блозі/соціальній мережі цього разу ви не будете допущені до розіграшу подарунку.

В розіграші подарунку можуть приймати участь лише жителі України. Подарунок буде надіслано за кошти Spellbinders UA на вказану переможцем адресу по Україні.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

37 Comments

  1. Дуже гарна у тебе листівочка! Біжу роздивитись її ближче!

  1. Супер!! Яночка, як і завжди!!! Кохання з першого погляду))))))))
   Дякую за можливість прийняти участь у блог хопі!

  1. Яно, кожний раз у захваті від комбінацій ножів на твоїх (можна ж на “ти”?) листівках!
   І ще хотіла спитати, чомусь у мене коментувати виходить тільки з ФБ-акаунта, а посилання в лінках я поставила на свій блог. Це не порушує правила блог хопу?

   1. на ти, звісно ж, можна, головне щоб я потім не забула, бо у мене це типова проблема 🙂 (мені можна нагадувати). коментувати можна як душа забажає (і блог дозволить), правила це жодним чином не порушує, для участі у хоті слід просто посилання розміщати і додавати їх до форми до посилань, коментарі в хопі участі не приймають, якщо я нічого не наплутала.
    І дякую! з ними можна скільки усілякого вигадати, був би час це робити – я б певно з ранку до ночі тільки цим і займалася б 🙂

    1. Дякую! Я в цих справах – повний невіглас. Добросовісно пройшлась по всім блогам і у інших майстринь не побачила посилань, тільки коменти, тому й засумнівалась.

     1. хе хе 🙂 то просто правила у блог хопах завжди різні ) в деяких треба коментувати, в деяких посиланням ділитися 🙂

  1. Так подобаються ось такі твої листівки.Вони завжди такі елегантні ,вишукані та ніжні, але на наляпані різними “важкими” прикрасами,намистинами.
   Дуже надихає 🙂

   1. дякую, Златко! Я теж саме такі листівки люблю чи не найбільше 🙂

  1. Очень нежная открытка. И работы команды очаровательны)

  1. Яна, листівочка як завжи вишукана та стильна! Дякую за розіграш, такого потрібного ножичка)) Ой як надіюсь на вдачу))

  1. Яно, дуже чудове поєднання фонового ножа, квітки та бумаги, дуже вишукано!

  1. дякую, дівчата! хотіла усім подякувати, але часу геть немає, дуже рада, що листівочка вам сподобалася!

  1. Перш за все хочу подякувати за сам блог хоп, адже дізналася багато цікавої інформації та ідей по використанню ножів Spellbinders (для мене це дуже актуально, бо вони мої найулюбленіші, насамперед завдяки високій якості)! Чудова трояндова листівка!

  1. Гарний блог хоп, де можна виграти суперовий подарунок, побільше б таких подарунків) Дякуємо за розіграш! Листівка дуже гарна!

  1. Всегда восхищаюсь вашими открыточками, эта не исключение. Очень нежная.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.