Листівки із милими тваринками для Hero Arts

This post is also available in Українською мовою

Щасливого понеділка! Знаю, знаю, зазвичай ніхто так не каже, але чому б ні? Понеділки теж можуть бути цілком класними та позитивними днями. А як пройшли ваші вихідні? На минулих у нас була зустріч із українською дизайн командою Spellbinders (про яку я планую колись таки розповісти). А на цих вихідних я знову купу часу витратила на озеленнення свого балкону, це у мене вже як друге хобі (листівки, звісно ж, залишаються на першому місці).

Я знову накупила різних квітів (знову не запам’ятала як жодна із них називається) і знову стикнулася із проблемою – постійно закінчуються то горщики, то ґрунт. Ось це фото (зроблене ще декілька тижнів тому) я, здається, ще не показувала. Обов’язково хочу там все довести до ідеального вигляду і потім вам тут похвалитися 😀 .

C39A0476-1

Але сьогодні не про квіти, а про листівки для мого улюбленого Hero Arts. Товари від цього виробника, до речі, з’явилися у нашому магазині, ціни на них космічні (так, я знаю), але якості їм абсолютно не бракує. Особливо омбре чорнилкам. Кому великі подушечки здаються надто великими (і дорогими) можу порадити маленькі кубики – якість та кольори ті ж самі, а ціна значно менша. Ну і в кого є знижка у ЗС – вона звісно ж поширюється на ці товари.

Знову у мене стався ліричний відступ, повертаюся до листівок. Отже сьогодні я показую три листівки із милими поросятками, зайчиками та котиками у блозі Hero Arts. Вони, як на мене, виконані повністю у стилі компанії і страшенно мені подобаються. Сподіваюся, вам теж. У їхньому блозі запис із листівками вийде по обіді.

Yana Smakula | Hero Arts Baby Card The Best Things in Life Aren't Things

Поросята, до слова, нагадують мені трьох із казки. Такі кумедні! Навіть хочеться таку листівку зробити – суто із трьома свиньками.

Листівка дитяча, але напис до неї я використала із нової колекції від Lia Griffith – The Best Things In Life Aren’t Things (Найкращі речі в житті – не речі). Дітей у мене немає, тому повністю цього щастя я усвідомити не можу, але порівнюю це на своїх котиках – такі вони часом вредні, але кожного ранку приходять, муркають, розгрібають покривало і дуже мило не дають мені спати. Люблю їх безмежно.

Матеріали:

(Всі посилання ведуть на магазин Hero Arts, частину матеріалів можна також знайти у нашому магазині)

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

8 Comments

  1. Люблю такі листівки, взагалі люблю всі твої листівки у тебе різні стилі виходять класно! Піду ще в блог подивлюсь на решту 🙂

   1. дякую, Маша! Вони там тільки після обіду будуть показані 🙂
    я виявила, що мені такі листівки із тварючками дуже подобаються 🙂

  1. Яно, наші пухнасті друзі як маленькі діти, велика відповідальність, бешкетують, хворіють, вимагають любові і самі дуже люблячі.
   Чудова листівка і дуже гарний напис!

  1. Такі смішненькі і милі звірятка.Напис сюди дуже підходить.
   Той котик з поросятком справді символізують найголовніші речі в нашому житті,але не матеріальні 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.