Листівки із журналу Paper Crafts & Scrapbooking Magazine

This post is also available in Українською мовою

У грудневому випуску журналу Paper Crafts & Scrapbooking Magazine опубліковано дві мої листівки, обидві новорічні. З дозволу редактора публікую їх у блозі. Журнал дуже цікавий та корисний, і коштує усього $3 (лише цифровий варіант). Хто цікавиться листівками такого плану рекомендую підписатися.

Листівки із журналу Paper Crafts & Scrapbooking Magazine

Перша – із саморобним бантиком за допомогою дошки для виготовлення конвертів від We R Memory Keepers. Ось тут є ще одна листівка + відео пояснення як зробити такий бантик. Для цієї листівки я також використала ножі-зірочки від Simon Says Stamp та штампи від Neat & Tangled.

Yana Smakula | Paper Crafts & Scrapbooking Magazine Magic Inside Bow Card

Наступна – новорічна листівка із фотографією. Я дуже люблю робити такі листівки і зазвичай саме їх надсилаю нашим родичам. Для цієї роботи я використала минулорічне фото, кутики для фото на клейкій основі, трішки білого шнурка та штамп від Hero Arts.

Yana Smakula | Paper Crafts & Scrapbooking Magazine Jolly Photo Card

Цей журнал, до речі, постійно проводить набір листівок, скрап сторінок та інших речей у майбутні випуски. Потрапити до них відносно складно, у них є багато вимог і побажань до робіт, проте це можливо. Ось тут є інформація про набір до наступних випусків.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Свято наближаеться-свято наближаеться!!!! Гарні новорічні листівки!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.