Листівки травня дя Gossamer Blue

This post is also available in Українською мовою

Як виявилося, травень був таки не останнім місяцем роботи для мене у команді Gossamer Blue, попереду ще як мінімум одна порція красивих робіт для цього американського кіт клубу. Невеличкий міні альбом я вже показувала вам у понеділок, сьогодні покажу декілька листівок, а також свій задекорований записник.

У кітах цього місяця присутньо багато золота і красивих висічок, а також дуже кльові пластикові зірочки. Листівки я зробила, як завжди, прості, хоча я усі свої листівки називаю такими, якось не виходить мені сказати, що вони у мене складні. Ні, все дуже просто.

Yana Smakula 2015 Gossamer Blue May Kit

Yana Smakula 2015 Gossamer Blue May Kit

Найбільше із наборів сподобалися золоті фігурні скріпки у формі бантиків – вони такі класні! Я одну навмисне приберегла для свого записника, а решту використала на листівка, які ви бачите далі:

Yana Smakula 2015 Gossamer Blue May Kit

Yana Smakula 2015 Gossamer Blue May Kit

Yana Smakula 2015 Gossamer Blue May Kit

З колекцій виробництва Gossamer Blue цього місяця я не робила ні сторінок, ні листівок, а натомість використала (колекцію On My Desk) для декорування свого записника.

Я не є фанатом по плануванню всього на світі, але свої зобов’язання по дизайн командах мені легше записувати в порядку терміновості на папері і потім закреслювати по мірі їх виконання. Саме закреслення приносить мені якусь таку моральну насолоду, я бачу, що щось за день зробилося і знаю що не витратила час дарма. У мене ще є і електронна версія зобов’язань по дизайн командах, там я її веду у вигляді календаря щоб можна було глянути і візуально зрозуміти, що на коли. А тут трішки простіше.

Yana Smakula Gossamer Blue On My Desk Planner

Сам записник я отримала у подарунок від компанії Spellbinders (тому там і візиточка така розташована, хехе), і в принципі довший час не заповнювала його, а потім таки почала. Я не користуюся всіма вкладками чи то розділами, лише тими, де можна в стовпчик писати те, що треба зробити.

Титульні сторіночки я собі зробила із скрап паперу із колекції On My Desk – обрала досить модернові дизайни, деякі прикрасила прозорими пластиковими картками із білим чи золотим друком. Ще одну картку (в білу діагональну смужку) я вставила у одну із кишень обгортки.

Yana Smakula Gossamer Blue On My Desk Planner

Я також зробила собі закладочку, це для мене дуже необхідна річ; і оформила її відповідно – наклейкою Today, також додала бейдж caffeine, бо як же ж без нього. Пишу в записнику я переважно з лівого боку, я шульга, тому справа мені писати не зручно, заважають кільця (так само як і тим, хто пише правою рукою не зручно писати з лівого боку). Закладочка допомагає одразу знайти останні записи і довго не гортати записник. Пишу англійською, тому що так звикла, назви компанії і так всі англійські, тому і решту можна написати цією ж мовою.

Yana Smakula Gossamer Blue On My Desk Planner

Yana Smakula Gossamer Blue On My Desk Planner

Yana Smakula Gossamer Blue On My Desk Planner

Yana Smakula Gossamer Blue On My Desk Planner

Ось так він виглядає у мене у закритому вигляді – дуже компактний і зручний для моїх потреб:

Yana Smakula Gossamer Blue On My Desk Planner

Обов’язково завітайте до галереї компанії Gossamer Blue – там стільки краси! Дивитися – не передивитися. До зустрічі!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. Скільки краси! Чудові листівочки! А записничок – дуже кльовий!

  1. скрепки, и вправду хороши ))) хороший записничок получился! как я поняла кольца в нем раскрываются и удобно добавлять листы, или вообще заменить, когда придет время.

   1. так 🙂 вони у всіх таких записника на скільки я знаю відкриваються, вони ж на базі папок зроблені. Дякую!

  1. Ммм мої улюблені чорні смужки з золотом.Дуже сподобалися і листівки,і записник.Я тебе так розумію з записами з лівого боку 🙂

   1. дякую! вона мені теж, напевно найбільше подобається, якась така чоловіча 🙂

  1. Черное и золото-вечная классика!Обожаю это сочетание!
   Я тоже не пользуюсь всеми разделами планировщика.Я дае больше скажу- я всё достала и сделала по-своему)))))))))Жалко они пустыми не продавались,денег бы сэкономила))))

   1. я просто не знаю, яким це треба бути фанатом, що усі розділи вести і все записувати 🙂 це як ПЛ – будеш вести, не буде часу жити 😀
    а пусті, так, вони, напевно, трішки дешевше тоді б коштували ) хоча я навіть не знаю, яка їхня вартість, цей мені подарували, тому від цін на такі штуки я далека )

  1. Какой планнер в горох!! Просто мечта!!
   А я вот без своего не могу, и пишу туда почти все. Иначе ничего бы не делала. Очень помогает мне в жизни. А времени трачу совсем мало на него. Ну это наверное надо быть planner person. Собственно в твоём возрасте мне не нужны были никакие записи (хнык:( ).
   Я тоже на англ пишу. Прежде всего потому, что банально короче слова и одним словом можно выразить целое предложение, как если бы это на русском было бы.
   Открыточки чудесные!!

   1. так, так, що “зробити”, а що “do”, “make” 🙂 я в принципі пам’ятаю, що треба зробити, якщо ні, то звіряюся з електронним розкладом, а тут пишу в порядку екстренності що треба зробити, ну і я просто кайфую від ставлення галочок і закреслювання зробленого 😀

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.