Листівки та сторінки березня для Gossamer Blue

This post is also available in Українською мовою

Час летить незрозуміло з якою швидкістю! Нарешті маю вільний день у блозі аби показати вам свої листівки та скрап сторінки березня для кіт клубу Gossamer Blue. Частину з них я вже показувала в англомовній частину блогу під час блог хопу минулого тижня, там є посилання на інших дівчат, в усіх дуже красиві роботи, обов’язково заходьте подивитися.

Березневі набори були орієнтовані на Великдень, так там було багато матеріалів загальної тематики, але і багато таких, які дозволять оформити листівки та скрап сторінки саме до Великодня.

Використавши картки для журналінгу (у мене вже назбиралося їх неймовірна кількість) я зробила дві прості листівки. Люблю використовувати картки саме таким чином – скрап папір + картка із малюнком та написом. Все дуже просто і швидко, а головне красиво.

Gossamer Blue March Blog Hop

Gossamer Blue March Blog Hop

Я також зробила ще три листівки використовуючи товари із основного набору та додаткових. Вони також дуже прості і швидкі у виконанні:

Yana Smakula | Gossamer Blue March 2015 Kits

Yana Smakula | Gossamer Blue March 2015 Kits

Yana Smakula | Gossamer Blue March 2015 Kits

Але улюбленою роботою цього місяця у мене є наступна сторінка із написом I don’t have issues, I have subscritions. Хто знає англійську, той зрозуміє. Хто ні, перекладаю; тут йде гра слів. Issues означає (грубо кажучи) проблеми із головою, але це слово також перекладається і як випуск журналу; номер журналу. Відтак, говорячи про випуски журналу, далі йде продовження “У мене є підписка”. Тобто загальний переклад такий: “У мене немає проблем з головою (окремих номерів журналу), у мене є підписка”. Так мені сподобався цей напис, точно про мене 🙂 .

Yana Smakula | Gossamer Blue March 2015 Kits

Фотографія тут використана ще з минулого року, мені здається це я себе на День Народження фотографувала. Усе інше – знову ж таки дуже просте. Трішки паперу, трішки прикраc і ця картка для журналінгу.

Yana Smakula | Gossamer Blue March 2015 Kits

Yana Smakula | Gossamer Blue March 2015 Kits

На сьогодні це все! До зустрічі!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Гарно!Так просто,але зате як красиво)Молодець.
   І напис сподобався)

  1. Чудові листівки, моя фаворитка – з яскравою рожевою квіткою. А сторінка яка! Дуже подобається!

  1. Какие классные открытки!!!! И так много! Мне нравится каждая отдельно и по-своему!
   Люблю твои странички! И скучаю по рубрике Layout Monday.

  1. Все-таки регулярн1 фото 1 легк1сть з 1х роздруком – це головне, що дозволяэ скрапити часто.. 1 якщо цей момент не налагоджено з легк1стю, то й польоту нема.. це я про себе, але по мотивам тво1х стор1нок, як1 мен1 подобаэться споглядати..
   а фраза така неоднозначна! нав1ть одразу 1 не перекладеш точно, так щоб 1 в нас щось схоже було.. але тв1й вар1ант пояснюэ ситуац1ю :))))))

  1. Дякую, я отримала задоволення від перегляду)) Давно, Яна, ти не балувала нас своїми сторінками)) Це вже , як тортик на свято)) Такі кльовецькі сторінки із картками, дякую все дуже гарне та цікаве!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.