Листівки до Дня Народження

This post is also available in Українською мовою

Доброго ранку! Сьогодні у мене немає нічого особливого для вас, тому хочу поділитися з вами двома листівками до Дня Народження, які я зробила на днях. Якщо пам’ятаєте, у Зроби Сам(А) колись була рубрика “Листівки до Дня Народження Щомісяця” – трішки шкодую, що переслала її вести, проте з іншої сторони розумію що мені чомусь бракує натхнення для таких робіт. Тим не менше, показую дві листівки, обидві зроблені для участі в челленджах (посилання в кінці запису).

A day full of smiles:

Birthday Cards

Birthday Cards

Birthday Cards

Для цієї роботи я використала великий гумовий штамп від Hero Arts (ось тут можна глянути ще одну листівку з ним та МК по ній).

Штамп,  до речі, є моїм щасливим – саме за його допомогою я зробила листівку, що була надрукована у журналі Paper Crafts Magazine за вересень/жовтень (крейдова тема). Це листівка із кредовим ефектом на кольоровому картоні. Ось до речі вона:

Листівки до Дня Народження

Листівка опублікована у журналі Paper Crafts September/October 2013

Майстер клас по виготовленні крейдового ефекту можна подивитися ось тут. Ви можете переглянути журнал абсолютно безкоштовно за цим посиланням – заходьте, там безліч не просто красивих, але й влучних та дотепних листівок.

Листівки до Дня Народження

А якщо ви хочете придбати друкований журнал, ви можете зробити це за наступним посиланням.

Happy b-day:

Birthday Cards

Birthday Cards

Birthday Cards

Для цієї листівки я повернулася до свого натхнення, яким ділилася з вами минулого вівторка у записі Натхнення з Pinterest. Я навіть скористалася тим самим траваретом для вирізання кута скрап паперу.


Челленджі:

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Вау які шикарні ,краситвi листівки 🙂 я хочу такий гумовий штамп десь купите,але не де не бачив його в продажі:(

   1. Roman – дякую! штамп, мені здається вже знятий з виробництва. Я сама його шукала декілька днів тому на сайті Hero Arts – не знайшла.

  1. И мне очень понравились открыточки! Очень разные, но каждая из них по-своему классная! Ох, как же я хочу сделать несколько открыток, НО у меня картон закончился, а за ним ехать далеко!

  1. Я вже писала що ці листівки amazing, але опублікованої в журналі ще не бачила. Дуже ніжний рожевий колір, такі листівки варті публікації.
   То тепер Papercrafts можна переглядати безкоштовно онлайн? Дякую за лінк 🙂

   1. дякую, coquette! поки що тільки цей випуск можна переглядати безкоштовно. Можливо потім вони зроблять і ще якісь такими 🙂

  1. Всі листівки дуже гарні! Дуже подобаються такі багатошарові елементи, як серце. На новорічних листівках гарно виглядають подібні кульки! І остання листівка класна! Я по Яниному МК зробила дві подібні чоловічі листівки! Дякую! Дякую! Дякую за натхнення!!!

  1. хорошенькие открыточки, особенно понравилась с башенкой и сердечком объемным, необычно!

  1. Все открытки красивые и интересные!
   Спасибо за линк на журнал!:)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.