Листівки для Heartfelt Creations

This post is also available in Українською мовою

Цієї весни я зовсім випадково потрапила у групу пів-фіналістів під час набору в дизайн команду компанії Heartfelt Creations. Далі я не пройшла, але тим не менше мала нагоду попрацювати із товарами компанії. В основному це папір, штампи та ножі до них. Що головне (і власне, що зацікавило мене в цій компанії найбільше) – вони виробляють штампи для ножів Spellbinders, а також розробляють свої дизайни ножів, які для них під торговою маркою Heartfelt Creations випускає мій улюблений Spellbinders.

Для виготовлення пробних робіт я отримала набір штампів та відповідних ножів від Heartfelt Creations (фото в кінці запису), а також папір їхнього виробництва. З цих товарів потрібно було зробити щонайменше три роботи, одна з яких – сторінка із надісланими компанією фотографіями. Сторінку показувати не буду (оскільки на ній не мої фото), а листівки залюбки покажу.

Обидві зроблені у доволі чужому для мене стилі, тим не менше, мені здається листівки виглядають не погано. Буду рада почути ваші відгуки.

Листівка Love із віконечком:

Листівки для Heartfelt Creations

усі товари від Heartfelt Creations, окрім: вікно – чипборд від Maya Road; стрічка, білий картон, перлинки – Dovecraft; паперовий скотч – Love My Tapes; булавка: Pebbles; кутики – ножі Spellbinders; чорнило – Clear Snap; машинка для вирізання – Grand Calibur

Листівки для Heartfelt Creations

Листівки для Heartfelt Creations

Листівки для Heartfelt Creations

Листівка With Love

Листівки для Heartfelt Creations

усі товари від Heartfelt Creations, окрім: білий картон, стрази – Dovecraft; паперовий скотч – Love My Tapes; булавка: Pebbles; бордюр – ножі Spellbinders; чорнило – Clear Snap; машинка для вирізання – Grand Calibur

Листівки для Heartfelt Creations

Листівки для Heartfelt Creations

Листівки для Heartfelt Creations

На завершення покажу один із штампів та ніж до нього. В середині ножа – вирізаний та виштампований елемент.

Листівки для Heartfelt Creations


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Листівки мені дуже сподобалися! Такі стильні і романтичні! І набори з ножами та штампами мені теж подобаються! Бачила декілька відео в Інтернеті. Яно, а у Вас в магазині будуть такі набори?

  1. Вторая открыточка больше понравилась 🙂 Она очень нежная. А товары – интересные. Штамп+нож, что-то в этом есть 🙂

  1. супер)перша листівка взагалі класна дуже)а де можна взяти такий малюночок як там за вікном?)

  1. Обе открытки красивые, но вторая больше нравится!

  1. І мені друга листівка більше до душі, хоча гарні обидві. Штапм+ніж завжди викликав у мене неабиякий інтерес ;)))

  1. обе красивые и интересные!женственные!!!

  1. Мені сподобались обидві листівки) – вони чудові! штампи з ножами – це дуже гарне рішення) В першій листівці сподобався шов по периметру. візьму собі на замітку)) А вигляд з вікна – такий милий)) Спасибі, Яночко, люблю твої роботи)))

  1. Очень интересные работы, такие ажурные, нежные! Меня как-то не интересовали штампы-лезвия, так что было интересно посмотреть как это используется вместе)
   а еще мне нравятся окошки-дверки-заборчики в скрапе)

  1. Действительно, не похоже на тебя… Вторая мне больше понравилась, а первая как по мне немного “пустовата”)))

  1. це доказ тільки Яниної геніальності, що навіть в незвичному для себе стилі чи з товарів, які не є надзвичайно так сказати гарними (я б собі таких не купляла, мені вони зовсім не імпонують) Яні вдалось зробити такі гарні листівки! а товари цієї фірми мені геть не сподобались, принаймі з тих що були прислані

  1. Віконечко? А це щось новеньке і таке гарненьке!!!Листівки виходять такі об’ємні!!!! Я ще не використовувала чипборди …. думаю що вже треба спробувати 🙂 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.