Листівки в стилі Clean & Simple із Stampendous

This post is also available in Українською мовою

Я вже писала, що журнал Paper Crafts проводить свій щорічний конкурс на кращу листівку Gallery Idol, відтак я вирішила взяти участь. Я в принципі знаю що навіть у топ-20 не потраплю (серед поданих робіт є настільки дотепні та влучні, що в мене щелепа падала від подиву), але мені було цікаво розслабитися та зробити щось нове просто у своє задоволення.

Перша листівка із штампами від Stampendous (коні) та Technique Tuesday (підпис). Основа листівки – це заготовка від American Crafts, а білий картон – це звичайний акварельний. Блакитний шнурок від We R Memory Keepers:

Листівки в стилі Clean & Simple

Друга листівка із каруселлю. Фон зроблений використовуючи техніку, що я недавно показувала при виготовленні акварельних тегів. Карусель це штампи від Stampendous, напис – штамп від Lawn Fawn. Картон – аналогічно від American Crafts та акварельний.

Листівки в стилі Clean & Simple

А ще я хотіла звернути увагу як працюючи в різних стилях можна абсолютно по різному використовувати матеріали. Здавалося б, штампи які я використала для цих листівок зовсім не розраховані на C&S, принаймі я дивлячись на них, не асоціюю їх із даним стилем (тим більше, на сайті Stampendous вони занесені у розділ Frantage). А ви що думаєте?

Листівки в стилі Clean & Simple

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

31 Comments

  1. Ой, я часто использую штампы не по их прямому назначению… вернее стилистически не так, как это делает большинство! Твой вариант мне кажется, наиболее удачным, чем задумали сами авторы )))
   Люблю твои открытки!

  1. Яно, мені дуже подобаються Ваші листівки в стилі C&S. Листівка з каруселлю така чудова! І на мій погляд, важлива ідея автора роботи і дотримання обраного стилю, а які він обрав для цього матеріали – це його особлива справа і бачення. Особисто я тільки намагаюся освоїти стиль C&S. Да і зі штампами ще не дуже дружу, хоча вони мені дуже подобаються! Але Ви мене завжди надихаєте і я намагаюся вчитися у Вас! Дуже Вам за це вдячна!!!

   1. дякую, julietta! Мені дуже приємно!
    Мені здається (дивлячись на роботи закордонних дівчат) для стилю Clean & Simple штампи та чорнила – це просто must have!

  1. повторюсь, открытки замечательные! с каруселью – мой фаворит )) главное, как именно ты применяешь штампы, и если получается сделать что-то интересное и хорошее, то какая разница в каком это стиле )))

   1. а третью почему не показала?
    смотрю, тебе понравилось использовать акварельную бумагу 🙂

    1. третю іншим разом 🙂 а акварельний папір – так, дуже мені подобається. Приємна на дотик текстура, гарно вбирає чорнило, одне задоволення. Дякую!

  1. Яна, настолько завораживающе смотрится открытка с каруселью, кажется она движется! Желаю удачи!

  1. Листівки взагалі бомбезні! А те, що використані штампи не типові для цього стилю, то Яночко, твій власний коник. Ти вдало вмієш використовувати матеріали не типові для певного стилю. В тебе є чому повчитись, тепер в мене є ідеї для використання штампів, які я ще жодного разу не використала, хоч вони мені дуже подобаються) Дякую тобі за те, що надихаєш своїми неймовірними роботами!:)

  1. Замечательные открытки!
   Очень нравятся кони!)) Красавцы!))
   Согласна с вышесказанным, порой материалы применяются совсем не по назначению!)))
   Главное, чтобы удовольствие приносило!
   Спасибо, Яночка, за вдохновение)))

  1. Коники такі гарненькі..й сама листівочка вийшла чудовою..так що дарма не віриш що не попадеш в топ 20, думаю(й напевно не я одна), листівка заслуговує попасти в десятку перших 😉

   1. я просто “тверезо” оцінюю свої сили по відношенню до інших учасників 🙂 Тому поки що такий топ 20 мені не світить 🙂 Але дякую, мені приємно!

  1. Яно, листівки чудові! Обожнюю C&S!!! У тебе дуже майстерно виходить використовувати різні матеріали та інструменти!!! Успіхів у конкурсі!!!

  1. Яна, желаю удачи! Открытки замечательные! И я очень надеюсь, что ты попадешь в ТОП 20!

   1. дякую, Tatiana. Навряд, але будемо сподіватися 🙂 це точно буде приємним сюрпризом 🙂

  1. Яна! Я вважаю, що ти обов’язково повинна потрапити в ТОП 20! Дівчатка праві твої листівки чудові, вони надихають нас всіх на нові кроки у кардмейдінгу!!!!!Коні, карусель – це спогади дитинства! Дякую за них 🙂 🙂 🙂 !!!!!

   1. дякую, Rukodelnitha! Я теж так подумала, що карусель це однозначно спогад з дитинства )

  1. Класні листівки, з каруселькою – супер і з кіньми чудова, бажаю участі у попаданні в 20-ку, you never know 😀

  1. Открыточки замечательные- ничего лишнего, всё на своём месте, гармонично) Они стоят внимания! Желаю тебе удачи 🙂

  1. К сожалению, не видела работ других участниц, но твои открытки в трэнде это точно! и акварельные фоны и зеркальные отражения и легкие рукописные штрихи! как по мне, лучше творить..а уже название стиля придумает кто-нибудь знающий))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.