Листівка Your Kindness для Altenew

This post is also available in Українською мовою

Доброго ранку! Сьогодні хочу показати вам листівку використовуючи новинки від компанії Altenew – ножі, що підходять до штампів. Так, тепер вони випускають не лише штампи, але і ножі до них, а потім будуть мати ще й чорнила. Ножі я дуже люблю і часто використовую тому особисто для мене ця новина виявилася неабияк приємною.

Ось таку листівку я зробила використовуючи новинки:

Yana Smakula | Altenew Your Kindness black and teal card #altenew #stamping #doodleblooms

Хотілося чогось різко контрастного, тому я використала чорний картон за основу листівки, а гілочки з листочками та квіти розфарбувала зеленим та бірюзовим кольором. Для розмальовування використала маркери Copic, усі зображення відштампувала чорнилом Memento, яке для цього ідеально підходить і не тече.

Yana Smakula | Altenew Your Kindness black and teal card #altenew #stamping #doodleblooms

Квіти у мене доповнені блискітками, які нанесені спец. ручкою Wink Of Stella, дуже її люблю за такий красивий і не надто насичений ефект. Листівка доповнена декількома емальованими цятками, це вже залишки із різних наборів.

Yana Smakula | Altenew Your Kindness black and teal card #altenew #stamping #doodleblooms

А ще у мене недавно були мікс медіа експерименти, я переоформила одну із своїх старих скриньок, на першому фото її видно позаду листівки. Спершу вона була коричневого кольору, далі я її перефарбувала у сірий, потім вирішила спробувати пасту для ефекту кракелюру. Не прочитав напису на упаковці, я подумала, що паста прозора, а вона виявилася білою 🙂 . Тому фарбування пішло коту під хвіст. Щоб урізноманітнити білий колір я покрила її зверху бірюзовим воском і отримала ось такий результат. Не знаю чи він мені подобається чи ні, ніби краще ніж було, але не так як я хотіла. До мікс медіа у мене, одним словом, душа не лежить.

Блог хоп + подарунки:

По обіді англомовна версія цього запису візьме участь у блог хопі з цієї нагоди. Там же можна буде виграти подарунковий сертифікат на $30 у магазин Altenew. Не пропустіть!

Матеріали:


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

27 Comments

  1. Очень нравятся открытки с темными основами, они действительно делают отличный контраст! Работа очень и очень здоровская получилась!
   У меня тоже к микс медиа пока не лежит душа… Не мое это совсем! Хотя все возможно! Когда-то)))

   1. дякую, Оля! у мене просто є повно матеріалів для цього виду творчості і не хочеться щоб вони просто так лежали. але руки до цього у мене ростуть точно не з того місця )

    1. А у меня всего пару красок, но и те сохнут, потому что никак не вдохновляюсь на эту тему. Как-то один раз пробовала, но думаю, что не время еще, а может и совсем не мое. Поэтому красками и не запасаюсь)

  1. Яно, листівка дивовижна! Така вишукана, а листя наче мерехтить на чорному тлі!

   1. дякую, Анна! То все ручка з глітером 🙂 так її люблю, коли купила минулого літа то шкодувала, бо вона досить дорога і на перший погляд мені не сподобаласяя, а тепер в кожній роботі її використовую

  1. Дуже гарна листівка. Спершу не прочитавши текст я подумала як же гарно Яна вирізала листочки прям ідеально, а виявилось все набагато простіше до штампів йдуть ножі це ж взагалі мега круто!

  1. Чорна чи темна листівка – дуже незвично. Але в доброму оздобленні це гарно! Дуже сподобалось, що букет багатошаровий, як живий. Та зелене з блакиним – гарне поєднання!

   1. дякую, Оля! Я так люблю цю кольорову гаму. Не хотілося робити ці квіти ні жовтими, ні рожевими.

  1. Ну як же ефектно виглядає контрастне поєднання!!!! Ці кольори у квітах (блакитний та зелений) …ммммм….задоволення)))))
   Яночка, а чи ви маєте в думках бажання колись продавати штампи Altenew ?
   У нас таких точно аналогів не знайти.

   1. дякую, Оленко! Продавати їх можна, а от чи хтось крім вас їх схоче купити 🙂 я можу вам під замовлення їх привезти так як ми тоді робили із Neat & Tangled. То правда, треба ще перепитати, але я не думаю, що це буде проблемно. Або можете їх у них на пряму взяти, чи у Саймона (тоді коли вони у них нарешті будуть в наявності). Доставка в Україну, якщо не зареєстрованою поштою буде коштувати десь 15 дол (без трекінга). На жаль, для переважної більшості наших клієнтів ці штампи є занадто дорогими, і я їх повністю розумію, тим більше з таким курсом.

    1. Так…я розумію…ех, цей курс долара наробив лиха. Хіба можна було про таке подумати, що курс за такий короткий час так зміниться(

  1. Дуже красива листівка , на такому темному фоні квіти мають дуже вишуканий вид. Ножі із штампами в крмплекті то вищий пілотаж – мрія)).

  1. Как я я пропустила эту открытку понять не могу!я сейчас просто влюблена в altenew,видимо в начале марта я была по-уши в делах,сейчас любуюсь работами!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.